Українські військові ведуть запеклі бої проти терористів у передмісті Слов'янська, – ЗМІ

18:16 4 травня 2014 р.


Фото: Segozavr / twitter.com

Розпочалися вони в неділю, як повідомляє «Интерфакс», в районі залізничного вокзалу, а згодом перемістиkbся в район Малинівки

Російська інформагенція «Интерфакс» цитує сьогодні, 4 травня, повідомлення зі штабу окупантів Слов’янська, що вони ведуть у неділю бій з українськими правоохоронцями та учасниками антитерористичної операції в передмісті Слов'янська – Малинівці. Мовляв, спершу «сталося бойове зіткнення в районі залізничного вокзалу, звідти воно перемістилося в район Малинівки».

Співрозмовник російської інформагекнції стверджував також, що окупантам Слов’янська вдалося відтіснити українських силовиків на околицю міста, й додав: «Нині вони окопалися на околиці міста, на в'їзді до Слов'янська. Плануємо і звідти вибити».

Як повідомляв «Щоденний Львів», у Слов’янську звільнено від терористів телецентр – про це повідомляє в неділю прес-служба міністерства внутрішніх справ.

dailylviv.com

До теми

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу