Українські військові можуть вільно покинути Крим, – речник Путіна (відео)

23:58 18 березня 2014 р.


Фото: radiosvoboda.org

Про це заявив пізно ввечері у вівторок прес-секретар російського президента.

Як повідомляє сьогодні, 18 березня, російська служба «ВВС» прес-секретар Путіна – Дмітрій Пєсков – заявив у програмі «Hardtalk» цієї британської телерадіокорпорації, що українські військові, які залишаються в Криму, можуть або приєднається до військових частин Криму, а потім – до російської армії, або вільно покинути півострів.

«ВВС» також повідомляє: «За оцінками, на території Криму зараз перебувають близько 20 тисяч українських солдатів. У вівторок в Криму загинув український військовослужбовець». «На жаль, ми змушені стикатися з провокаціями», – прокоментував Пєсков інформацію про його загибель. 

Він також запевнив, що Росія не збирається починати військові дії на території Східної України, уточнивши: «Безумовно, мова не йде про військові дії в східних регіонах України. Але Росія буде робити все можливе, використовуючи законні засоби – всі законні засоби, в повній відповідності з міжнародним правом, – щоб захистити і протягнути руку допомоги росіянам , які живуть у східних регіонах України».

Якщо обіцянка прес-секретар Путіна – не блеф, то, можливо, після дозволу керівництва України своїм військовим у Криму застосовувати зброю російські окупанти й справді більше не змушуватимуть їх штурмами до переходу на їх сторону. Втім, поспішати з довірою сказаному в Кремлі – справа невдячна.

Як повідомляв «Щоденний Львів», після дозволу українським військовим застосувати зброю російські окупанти розпочали їх розблоковувати.


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу