Українські війська взяли штурмом Логвинове й розблокували трасу Артемівськ-Дебальцеве, – нардеп-комбат

15:16 12 лютого 2015 р.


Фото: зі сторінки Семена Семенченка в інтернет-мережі «Facebook»

Народний депутат і командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко повідомив у четвер: «Частини ЗСУ взяли штурмом селище Логвинове. Те саме, яке блокувало трасу Артемівськ –Дебальцеве».

Народний депутат і командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко повідомив сьогодні, 12 лютого, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«Частини ЗСУ взяли штурмом селище Логвинове. Те саме, яке блокувало трасу Артемівськ -Дебальцеве.

Залишилися незначні осередки опору які зараз придушуються. Частини батальйону «Донбас» проводять зачистку селища та прилеглої ділянки траси.

ПТН -ПНХ зі своїм оточенням Дебальцевого. Слава Україні!».

Семен Семенченко адресував своє «ПТН –ПНХ» російському президенту з приводу його заяви в Мінську, яку передало сьогодні, 12 лютого, інтернет-видання «Українська правда» в повідомленні «Путін вирішив озвучити вимогу бойовиків: скласти зброю під Дебальцевим», у якому йшлося:

«Російський президент Путін озвучив вимогу бойовиків про те, що нібито оточені українській бійці мають скласти зброю і повідомив, що військові експерти мають визначити, чи дійсно сили АТО в оточенні. Він заявив журналістам після завершення переговорів,оголошуючи їхні підсумки:

«Проблема тут спочатку полягала в тому, що представники «ДНР» та «ЛНР «стверджують, що у відповідь на агресивні дії київської влади вони не тільки стримали атаки армії і силових структур, а й, перейшовши у наступ, оточили значну угруповання від 6 до 8 тисяч осіб. І вони, звичайно, виходять з того, що це угруповання складе зброю і припинить опір.

Ми закликаємо обидві сторони проявляти стриманість і щоб уникнути зайвого непотрібного кровопролиття зробити все, щоб розведення військ і важкої техніки пройшло без зайвого кровопролиття. Представники керівництва України вважають, що оточення немає, і тому вони вважають, що все пройде досить спокійно.

У мене спочатку були сумніви. Якщо дійсно таке оточення має місце, то, виходячи з нормальної логіки речей, ті, хто в оточенні, будуть робити спроби з нього вирватися, а ті, хто знаходяться зовні, будуть робити спроби організувати коридор для виходу своїх оточених військовослужбовців.

Але ми домовилися з президентом Порошенком, що ми дамо доручення нашим військовим експертам, щоб встановити, що ж відбувається в реаліях життя і хоча б спробувати виробити комплекс заходів з верифікації, перевірки та дотриманню з обох сторін... Ще раз хочу закликати обидві сторони припинити кровопролиття і перейти до реального політичного процесу довгострокового врегулювання».

Ремарка «Щоденного Львова»: відтак приєднуємося до «ПТН –ПНХ» Семена Семенченка.

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу