Українські війська вирівняли та укріпили лінію фронту на Донбасі, – РНБО

19:10 11 вересня 2014 р.


Фото: Інформаційно-аналітичний центр Ради національної безпеки і оборони України

У цьому запевнив у четвер речник інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України Андрій Лисенко.

Речник інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України Андрій Лисенко повідомив сьогодні, 11 вересня, на брифінгу в Києві, що українські війська вирівняли та укріпили лінію фронту, що виключає появу «котлів» та необхідності виведення сил АТО з оточення. він також конкретизував:

«Ми уже завершили практику залишення наших окремих підрозділів на окремих ділянках, які дуже швидко оточуються і тому зараз прийняте рішення про створення єдиної лінії фронту, виведено наших окремих військовослужбовців, які залишалися на позиціях. Ті позиції, які наразі займають сили АТО – «це та лінія фронту, яка зафіксована, вона обладнана і фортифікаційно захищена, тому ми зараз маємо єдину лінію, яка виключає будь-які «котли» і необхідність виводу наших оточених військових».

Це повідомлення передає в четвер кореспондент інформаційної агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу