Українські силовики вбили й поранили на Луганщині ще понад 30 бойовиків, – штаб АТО (відео)

10:55 18 червня 2014 р.


Фото: AP Photo

Про це повідомляє в середу керівник групи інформування про антитерористичну операцію Владислав Селезньов.

Керівник групи інформування про антитерористичну операцію Владислав Селезньов повідомляє сьогодні, 18 червня,  на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

«Упродовж минулої доби сили АТО продовжували виконувати визначені завдання з охорони та оборони державного кордону, звуження кільця блокування населених пунктів та районів, підконтрольних бойовикам. Своєю чергою, бойовики активізували свої дії, намагаючись перешкоджати силам АТО виконувати визначені завдання.

Силовики продовжують звужувати кільце блокування бойовиків в населених пунктах та районах, які вони контролюють. У зв'язку з цим бойовики активізували свої дії, намагаючись перешкоджати силам АТО виконувати поставлені завдання по блокуванню.

У районі міста Щастя сили АТО зустріли запеклий опір з боку бойовиків. Силовики провели ряд злагоджених спільних операцій по знищенню цієї професійно підготовленої групи бойовиків.

За попередніми оцінками вбито і поранено більше 30 бойовиків. Втрати учасників АТО складають 3 загиблих і 8 поранених.

Також бойовики не припиняють обстрілблок постів, незважаючи на потужні удари з боку силовиків. Упродовж доби було скоєно 5 обстрілів блопостів, на яких несуть чергування українські силовики.

В результаті злагоджених дій кількох груп сил АТО і завдяки використанню високоточної зброї вогневі позиції бойовиків були знищені. Які втрати понесли бойовики – ще належить встановити».


Відео: Інтер

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу