Українські силовики вбили й поранили на Луганщині ще понад 30 бойовиків, – штаб АТО (відео)

10:55 18 червня 2014 р.


Фото: AP Photo

Про це повідомляє в середу керівник групи інформування про антитерористичну операцію Владислав Селезньов.

Керівник групи інформування про антитерористичну операцію Владислав Селезньов повідомляє сьогодні, 18 червня,  на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

«Упродовж минулої доби сили АТО продовжували виконувати визначені завдання з охорони та оборони державного кордону, звуження кільця блокування населених пунктів та районів, підконтрольних бойовикам. Своєю чергою, бойовики активізували свої дії, намагаючись перешкоджати силам АТО виконувати визначені завдання.

Силовики продовжують звужувати кільце блокування бойовиків в населених пунктах та районах, які вони контролюють. У зв'язку з цим бойовики активізували свої дії, намагаючись перешкоджати силам АТО виконувати поставлені завдання по блокуванню.

У районі міста Щастя сили АТО зустріли запеклий опір з боку бойовиків. Силовики провели ряд злагоджених спільних операцій по знищенню цієї професійно підготовленої групи бойовиків.

За попередніми оцінками вбито і поранено більше 30 бойовиків. Втрати учасників АТО складають 3 загиблих і 8 поранених.

Також бойовики не припиняють обстрілблок постів, незважаючи на потужні удари з боку силовиків. Упродовж доби було скоєно 5 обстрілів блопостів, на яких несуть чергування українські силовики.

В результаті злагоджених дій кількох груп сил АТО і завдяки використанню високоточної зброї вогневі позиції бойовиків були знищені. Які втрати понесли бойовики – ще належить встановити».


Відео: Інтер

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу