Українські силовики повернули контроль над пунктом пропуску «Ізварине»

16:58 3 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: ukrain.bazaza.net

Про це повідомив у четвер голова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

Телеканал «Еспресо.TV» інформує сьогодні, 3 липня, в повідомленні «Українська армія відбила пункт пропуску «Ізварине»:

«Сили АТО встановили контроль над пунктом пропуску «Ізварине» на українсько-російському кордоні в Луганській області Про це Еспресо.TV повідомив голова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

За його словами, бій в районі пункту пропуску ще триває, але сам пункт уже під контролем українських силовиків. Також, за даними Снєгирьова, наразі також тривають бої в передмісті Луганська Вергунці, в містах Краснодон та Лисичанськ.

В цілому українські війська просуваються досить успішно. Нагадаємо, вчора сили АТО встановили контроль над пунктом пропуску Довжанський, але його продовжують обстрілювати терористи».

Розгорнутіше цитує Снєгирьова в повідомленні «Вуличні бої в Луганську» сайт «ІНФОРМАТОР.su»:

«Сили АТО взяли під контроль «Ізварине». Тривають бої у Краснодонському районі на рубежі Гончарівка- Ізварине.

Про це Гал-інфо розповів Дмитро Снєгирьов, активіст з Луганська, співголова Громадської ініціативи «Права Справа». За словами активіста, вуличні бої розпочалися в самому Луганську.

Зокрема, бої йдуть в районі Кам’яного Броду. «На вул 11-та Продольна сепаратисти встановлюють вогневі точки. Також бої ідуть в районі села Трьохізбінка, силовики намагаються зачистити блок-пости терористів», – сказав Дмитро Снєгирьов.

Він також додав, що терористи намагаються усіляко дискредитувати українських військових та знизити бойовий дух. «Учора деякі ЗМІ поширили інформацію від прес-служби так званої Луганської народної республіки, яка є неправдивою, про те, що захоплено два українських танки та БТР. В якості цих «військових трофеїв» вони продемонстрували російську техніку, яка незаконно перетнула український кордон. Насправді, поширюючи таку інформацію, вони роблять послугу, адже фактично самі підтвердили факт  присутності російської техніки на території України», – сказав Дмитро Снєгирьов».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини