Українські прикордонники закрили кордон для російських ЗМІ, – прикордонник

17:32 27 лютого 2015 р.

Західне регіональне управління Державної прикордонної служби України не співпрацює з російськими ЗМІ та закрило для них будь-який доступ для роботи на кордонах України. Проте ворожі ЗМІ використовують різні, часто брехливі, методи, щоби потрапити на кордон і зняти сюжети.

Про це сьогодні, 27 лютого, під час дискусії у Львівському прес-клубі на тему «Хто і як має бути мобілізований в «інформаційні війська» України?», -повідомив заступник начальника західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Володимир Шеремет.

- Минулого року в інтернеті був опублікований матеріал на тему, що українці масово виїжджають з України в Росію. А проілюстрували матеріал пунктом пропуску Шегині, де час від часу черги є. Коли ми перестали з ними (авт. – російськими ЗМІ) взагалі співпрацювати, відрубали доступ російських журналістів до кордону, вони почали пропонувати львівським журналістам гроші за такі матеріали. Але й наші, львівські журналісти, їм відмовляють, - розказує він.

Також, за словами Володимира Шеремети, російські ЗМІ намагаються маскуватися під місцеві.

- Два місяці тому дзвонила якась франківська телерадіокомпанія. Вона хотіла на кордоні попрацювати. Я кажу: «Добре, надсилайте листа». Листа вони не надіслали, той телефон вимкнутий. Я розумію, що хочуть дістатися до кордону. Віртуально вони пишуть, але хочеться і побувати там, - каже Шеремет.

Його колега, керівник Західного регіонального медіа-центру Міноборони України, підполковник Олександр Поронюк каже, що неправдиву інформацію поширює не тільки ворог. Вистачає нам і, так званих, громадських організацій та діячів, чия мета – тільки засвітитися.

- Я був присутній на одній зустрічі в облдержадміністрації. І один громадський діяч говорить, що наш госпіталь – переповнений наметами, чути стогони. Я питаю: «Коли ви останній раз були в госпіталі, коли ви бачили, щоби там намети стояли?  Намети поїхали на схід”. А він сів з виконаним почуттям обов’язку. Засвітився і все, - каже Олександр Поронюк.

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу