Українські прикордонники й солдати відбили напад бойовиків в Амвросіївському районі Донеччини (відео)

10:20 17 червня 2014 р.


Фото: twower.livejournal.com

Повідомляючи про це у вівторок, ДПСУ додає: «В ході бойового протистояння загалом поранено 31 військовослужбовця, з них одинадцять прикордонників».

Держприкордонслужба інформує сьогодні, 17 червня, в повідомленні «Табір прикордонників та військовослужбовців ЗС України обстріляли з мінометів»:

«Сьогодні з 02.00 до 02.40 позиції прикордонників та військовослужбовців ЗС України в районі населеного пункту Олексіївське (село в Амвросіївському районі Донецької області. – «ЩЛ») були обстріляні масивним вогнем з 8 мінометів. Вогонь вівся прицільно та корегувався спеціально навченими бойовиками.

В епіцентрі обстрілу опинилися найбільш важливі об’єкти табору. Зайнявши кругову оборону, прикордонники спільно з підрозділами ЗС України вступили в бій, після чого бойовики відступили.

В ході бойового протистояння загалом поранено 31 військовослужбовця, з них  одинадцять прикордонників. Прикордонник з пораненням середньої важкості та військовослужбовець ЗС України з важким пораненням були евакуйовані вертольотом ЗС України».

dailylviv.com

До теми

12:23 26 липня 2021 р.

У Львові розкрили неприховану мету всеукраїнського автомотопробігу Шлях незалежних (відео)

Сьогодні учасники цієї акції проводять заходи у Києві, дали концерт під стінами Верховної Ради і обговорять стратегію взаємодії соціальних і реабілітаційних центрів України у Президент-готелі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу