Українські політтехнологи допомагають Кремлю, – професор

14:25 20 червня 2018 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Завдання Кремля – впокорити український народ. Для цього будуть використовувати саме «стару гвардію».

Про це сьогодні, 20 червня, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори Президента-2019» на тему «Який Президент потрібен Кремлю, щоб колонізувати Україну?», що відбулося у Львівському прес-клубі, сказала доктор філософських наук, професор, політолог Антоніна Колодій.

- Кремлю на посаді Президента України потрібна маріонетка. А ще краще -  прихована маріонетка. Щоб ніхто не бачив, як смикають за ниточки. Адже Кремль не передбачає прямої колонізації України. Це має бути колонізація у прихованих замаскованих формах, щоби зняти з себе ту опалу, в яку зараз потрапив лідер ворожої держави, - вважає вона.

Політолог нагадала, що Кремль завжди мав намір відірвати та залишити собі Крим. А також створити з Донбасу такий прес, яким можна було би тиснути на Україну. 

- Здавалося би, що найліпші кандидати – колишні «пеерівці», вихідці з Донбасу, та стара гвардія, яка була біля Януковича. Але – не вдалося. Тому відбувся перегляд стратегії і тактики. Тому зараз будуть використовувати  того, хто не є прямим втілювачем кремлівських планів, але хто міг би домогтися впливу на українського виборця. Це – головна мета. Для цього потрібні такі діячі, які би запропонували будь-які гасла та програми, не зважаючи, чи будуть вони реалізовані, чи ні, - каже  Антоніна Колодій.

І в цій брудні грі, на її переконання, Кремлю допомагають молоді політтехнологи. 

- Популізм не мав би тих шансів, якби не політтехнологи. Тепер молоді політтехнологи йдуть вчитися до політиків часів Кучми. Кажуть, що в них є, чого навчитися. А я звертаюся до політтехнологів: не допомагайте Кремлю мобілізовувати українського виборця на користь своїх кандидатів, - закликає вона. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:21 4 грудня 2021 р.

Відзначення 30-ї річниці ЗСУ за участю Володимира Зеленського: у Львові перекриють дві вулиці

У понеділок, 6 грудня о 17:50 годині у Львові на площі біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудеться телеміст з нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України за участю Президента України Володимира Зеленського.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу