Українська берегова охорона Криму – в повній бойовій готовності (відео)

19:16 3 березня 2014 р.


Фото: korrespondent.net

Про це заявив у понеділок заступник її командира – підполковник Валерій Бойко.

Військові 36-ї окремої бригади берегової охорони (частина А2320) у селищі Перевальне під Сімферополем перебувають у повній бойовій готовності, утримують зброю і виконують команди лише вищого українського командування. Заступник командира бригади,  підполковник Валерій Бойко, запевнив: «Ми переведені у вищу ступінь бойової готовності. Здаватися нам ніхто не пропонував, була пропозиція віддати зброю. Але над нами є вище військове командування, яке нам з цього приводу ніяких команд не давало. Зброя перебуває у особового складу».

Український офіцер підтвердив також, що між військовими української частини і російськими військовими є певна організована взаємодія задля обговорення питань переміщення: «Ми зараз також обговорюємо питання переміщення, щоб не спровокувати ніяких непорозумінь та конфліктів, бо є зброя з тої сторони, з цієї сторони. Тобто переговори не переговори, але організована взаємодія з різних питань наявна задля вирішення нагальних питань».

Він також наголосив: «Війна не потрібна нікому з громадян України. Я сподіваюся, що політики ухвалять потрібні рішення».  За його словами, військова частина наразі займається повсякденною життєдіяльністю, проблем із забезпеченням частини продуктами харчування немає.

Наразі українська бригада берегової оборони у Перевальному перебуває в облозі російських військових без опізнавальних знаків. Підступи до однієї з прохідних військової частини перекривають народні ополченці. Вони стверджують, що їм невідомо, що за війська взяли в облогу українських військових. Вітають «невідомих» військових гаслом «Росія!».

Про це повідомляє сьогодні, 3 березня, «Радіо Свобода».

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу