Українська артилерія намагається перешкодити ворогу замкнути котел у Дебальцевому (відео)

21:10 9 лютого 2015 р.


Фото: facebook.coma.aleksyeyenko

Народний депутат і командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко повідомив у понеділок, що наша артилерія почала інтенсивно працювати по позиціях противника в районі Логвинового».

Народний депутат і командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко повідомив повідомив сьогодні, 9 лютого, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Наша арта почала інтенсивно працювати по позиціях противника в районі Логвинове. Як будуть позитивні новини – повідомлю».

У прес-центрі АТО також повідомили сьогодні, 9 лютого, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», що «на даний час населений пункт Логвінове перебуває у зоні вогневого контролю української артилерії». Відтак наведемо повідомлення повнстю:

«Сили АТО продовжують збройне протистояння терористам. Так протягом дня злочинці майже 80 разів обстріляли українські позиції. 

Найбільш гаряче було на Дебальцівському напрямку. Тут злочинці використовували практично усі види зброї.

З «Градів», артилерії та танків ворог шість разів завдава ударів по Чорнухиному, чотири рази – по Санжарівці. Також під удари потрапили Попасна, Луганське, Міус. 

Свій основний удар терористи зосередили на самому місті Дебальцеве. П’ять разів ворог бив по місту з артилерії і стільки ж разів – із «Градів».

Ранком у районі селища Логвинове злочинці штурмували наші позиції. Проте і на даний час населений пункт перебуває у зоні вогневого контролю української артилерії. 

Стабільне нарощування активності обстрілів ворога фіксується і на Луганському напрямку. Тричі з градів обстріляли селище Кримське, двічі Новотошківське.  Усі вогневі атаки терористів бійці АТО успішно відбили, завдавши противнику численних втрат в живій силі і техніці.

Також слід зазначити, що сьогодні деякі ЗМІ так званої «Малоросії» поширили неправдиву інформацію про обстріл наших позицій авіацією Російської Федерації. Прес-центр повідомляє – подібні заяви є брехливими, тож закликаємо українських журналістів не піддаватись на інформаційні провокації».

Своєю чергою, воєнний кореспондент «Телевізійної служби новин» каналу «1+1» Андрій Цаплієнко повідомив сьогодні, 9 лютого, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«Дебальцево. Почти котел. Почти, хотя не все потеряно. Закрывать его российские войска начали еще вчера.

В Новогригорьевке наши разведчики заметили вражескую ДРГ (диверсійно-розвідувальну групу. – «ЩЛ»), которая закрепилась в домах на окраине. Наши отмечают профессионализм противника – те шли в кромешной темноте, поскольку ночь была безлунная.

Днем подтянулись танки, с намерением вытеснить наших из Новогригорьевки. В результате умелой работы корректировщиков, артиллеристов и противотанковых подразделений враг потерял пять танков.

Что будет дальше, по словам офицеров, стало ясно еще ночью. В три часа один из офицеров-артразведчиков разбудил командующего сектором и объяснил ему, что в ближайшее время россияне попытаются обрезать дорогу в Дебальцево через село Новогригорьевка и основную трассу, идущую от Артемовска. Тот пообещал немедленно доложить в Генштаб.

Через четыре с половиной часа российская ДРГ, усиленная бронегруппой, захватила село Логвиново, – это между Луганским и позицией Крест, – и установило свои позиции в районе автотрассы. Грамотно установило, с секретами. На которые нарвался батальон «Донбасс» во время попытки зачистить противника. Это на данный момент не удалось.

У нас были потеряны два танка. Участники боя говорят, что видели, как один из них просто сгорел вместе с экипажем.

В Логвиново сейчас три танка и несколько вражеских БМП, которые, по словам комбата 25-го омпб, выкрашены в белый цвет. В общем, Логвиново не наше, Новогригорьевка наша, но под угрозой. Если мы потеряем и дорогу через Новогригорьевку, вот тогда и захлопнется котел.

Еще раз о солдатах, которые воюют с той стороны. «Это не местные алкоголики», – сказал один из участников боя, – «это люди, которых готовили годами, то есть, профессиональный российский спецназ.

Один пример. Когда по ним начинает работать артиллерия, они очень грамотно рассыпаются по местности и собираются очень быстро в какой-либо точке, не теряя самоконтроль под взрывами, а этому надо долго учиться». Известно, что сегодня утром одна из групп российских спецназовцев находилась в подвале дебальцевского депо, а это город – и это такая близость к нашим позициям, что артиллерию использовать невозможно

 Сейчас в районе Логвиново идет бой. Об остальных деталях сказать здесь не могу.

Для украинских военных ситуация была выгодной, поскольку все господствующие высоты были за нами, а у бойцов хватало с лихвой опыта и умения выполнять свою работу на отдельных участках. Хочу лишь напомнить старую мудрость, которая гласит, что стадо баранов, ведомое львом, побеждает стаю львов, которую возглавляет баран».

Як інформував «Щоденний Львів», на блокпостах навколо Дебальцевого просять підтримки – у них мало бійців і бракує важкої техніки, а народний депутат і командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко повідомив у понеділок: «Якщо Генштабом будуть вжиті енергійні дії з вибивання угруповань противника з Логвінова, ніякого котла і близько там не буде».


Відео: «Телевізійна служба новин» каналу «1+1»

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу