Українська армія посилює свою боєздатність на базі навчального центру Львівської військової академії

13:45 29 березня 2015 р.


Фото: Інформаційно-аналітичний центр Ради національної безпеки і оборони України

Військовий вишкіл на базі 184-го Навчального центру львівської Академії сухопутних військ проходять декілька тисяч українських військовослужбовців.

Українська армія постійно посилює свою боєздатність. Військовий вишкіл на базі 184-го Навчального центру Академії сухопутних військ проходять декілька тисяч українських військовослужбовців.

Ще зовсім нещодавно вони були звичайними інженерами, робітниками й держслужбовцями, але тепер прийшов час стати зі зброєю на захист Батьківщини. Військовослужбовці проходять заняття з мінної безпеки, використання танків, виконують вправи з вогневої підготовки.

Мобілізованих навчають досвідчені ветерани АТО. У цьому ж центрі проходять військове стажування курсанти Академії, щоб невдовзі зайняти командирські посади у ЗСУ».

Про це повідомляється в сьогоднішніх «Зведених даних», опублікованих на сайті Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України.

dailylviv.com

До теми

14:20 4 березня 2021 р.

У Львові вшанували автора Державного Гімну

У Львові відзначили 206-ту річницю від дня народження українського композитора, священика, громадського діяча та автора музики державного Гімну України «Ще не вмерла України» Михайла Вербицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу