Українки з 26 країн світу приїхали на першу Міжнародну асамблею до Львова

12:48 2 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Українки з 26 країн світу приїхали до Львова на першу Міжнародну асамблею «Українка в світі»: професіоналізм, активізм, традиція»

Про це повідомили в понеділок, 2 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «У Національному університеті «Львівська політехніка» відбулося за участю 150 представниць із 25 країн світу та усіх регіонів України урочисте відкриття Першої Міжнародної Асамблеї «Українка в світі»: професіоналізм, активізм, традиція», яка проводиться з нагоди 70-ліття Світової Федерації українських жіночих організацій (СФУЖО)».

«Перша Міжнародна асамблея «Українки у світі: професіоналізм, активізм, традиція» триватиме у Львові з 1 до 4 вересня. Унікальність події в тому, що вперше з’їжджаються з усіх континентів з 26 країн світу українки, які, займаючи солідні професійні та громадські позиції в країнах свого проживання, активно працюють для України», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

12:23 26 липня 2021 р.

У Львові розкрили неприховану мету всеукраїнського автомотопробігу Шлях незалежних (відео)

Сьогодні учасники цієї акції проводять заходи у Києві, дали концерт під стінами Верховної Ради і обговорять стратегію взаємодії соціальних і реабілітаційних центрів України у Президент-готелі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу