Україні не потрібен режим припинення вогню, – підполковник (відео)

21:40 22 жовтня 2014 р.


Фото: pravda-team.ru

За словами Володимира Шилова, під час «режиму тиші» гине більше людей, аніж під час бойових дій.

Україні не потрібен режим припинення вогню, який не приносить бажаних результатів. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив підполковник міліції, командир 5-ї роти добровольчого полку «Дніпро-1» Володимир Шилов.

«Я взагалі-то вважаю, що Україні не потрібен режим припинення вогню, «режим тиші», вони не приносять бажаних результатів. Не приносять чому, тому що, як показала практика під час так званого перемир'я, гине більше, ніж під час бойових дій. Якщо одна із сторін не дотримується жодних зобов'язань, то навіщо його взагалі брати і навіщо забороняти ведення вогню власним військам. Кожна людина має право дане йому Богом, я не побоюся цього слова, на захист власного життя. А коли нам дали останню вказівку, що відповідь вогонь тільки з дозволу штабу АТЦ, а час на те, щоб зв'язатися зі штабом скільки піде», – Володимир Шилов. 

Крім того, за його словами, обмін полоненими вівся і без припинення вогню. «Якщо домовлялися, обмінювалися. У Мінських домовленостях говорилося про обмін полоненими всіх на всіх, а цього не відбувається. Я не володію повною інформацією, але я знаю, що наші полонені є у них в полоні і вони їх не віддають», – додав командир роти, повідомленні якого передає в середу телеканал «112 Україна».


Відео: 112 Україна

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу