Україні не потрібен режим припинення вогню, – підполковник (відео)

21:40 22 жовтня 2014 р.


Фото: pravda-team.ru

За словами Володимира Шилова, під час «режиму тиші» гине більше людей, аніж під час бойових дій.

Україні не потрібен режим припинення вогню, який не приносить бажаних результатів. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив підполковник міліції, командир 5-ї роти добровольчого полку «Дніпро-1» Володимир Шилов.

«Я взагалі-то вважаю, що Україні не потрібен режим припинення вогню, «режим тиші», вони не приносять бажаних результатів. Не приносять чому, тому що, як показала практика під час так званого перемир'я, гине більше, ніж під час бойових дій. Якщо одна із сторін не дотримується жодних зобов'язань, то навіщо його взагалі брати і навіщо забороняти ведення вогню власним військам. Кожна людина має право дане йому Богом, я не побоюся цього слова, на захист власного життя. А коли нам дали останню вказівку, що відповідь вогонь тільки з дозволу штабу АТЦ, а час на те, щоб зв'язатися зі штабом скільки піде», – Володимир Шилов. 

Крім того, за його словами, обмін полоненими вівся і без припинення вогню. «Якщо домовлялися, обмінювалися. У Мінських домовленостях говорилося про обмін полоненими всіх на всіх, а цього не відбувається. Я не володію повною інформацією, але я знаю, що наші полонені є у них в полоні і вони їх не віддають», – додав командир роти, повідомленні якого передає в середу телеканал «112 Україна».


Відео: 112 Україна

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу