Радник Президента запевняє, що члени-країни НАТО дадуть Україні сучасну зброю, але ті спростовують це (оновлено)

19:52 7 вересня 2014 р.


Фото: uapress.info

Написане в неділю екс-міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком заперечили в неділю в Італії, Польщі й Норвегії.

Радник Президента України й колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повідомив сьогодні, 7 серпня:

«На самміті НАТО були досягнуті домовленості про західних військових радників і поставки сучасної зброї з США, Франції, Італії, Польщі, Норвегії. АТО виявила серед офіцерів, добровольців і волонтерів нових командирів і організаторів у військах.  Це дає можливість не тільки будівництва Армії нового взірця, але й реального, немітингового приєднання до НАТО». 

Юрій Луценко повідомив це сьогодні, 7 вересня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook». Натомість «Радіо Свобода» інформує сьогодні, 7 вересня, в повідомленні «Італія, Польща і Норвегія спростовують, що погодилися поставити в Україну зброю, – ЗМІ»:

Керівництво Італії, Польщі і Норвегії не укладало з керівництвом України домовленостей щодо поставок зброї. Про це пише агентство «Reuters» з посиланням на джерела в оборонних відомствах згаданих трьох країн-членів НАТО.

«Ці новини некоректні. Італія, як і інші країни-члени ЄС і НАТО, готують для України пакет нелетальної військової допомоги на кшталт бронежилетів і шоломів», – уточнив неназваний представник міністерства оборони Італії.

Окрім того, російське агентство ІТАР-ТАСС у неділю цитує представника прес-служби міністерства оборони Норвегії Ларса Ємбле, який також спростував, що його країна зголосилася постачати в Україну зброю. Це саме агентство повідомило і про заяву речника міністерства оборони Польщі Яцека Соньти, який теж не підтвердив згоду Варшави на постачання з Україну озброєння.

Раніше радник президента України Юрій Луценко повідомив, нібито на саміті у Вельсі керівництво досягнуло домовленостей про озброєння і військових радників зі США, Франції, Італії, Польщі й Норвегії.  У НАТО раніше заявляли, що сам альянс не може постачати Україні зброю, бо вона не є членом цього формування, однак до цього може вдатися будь-яка з країн-членів альянсу».

про це повідомляється в неділю на сайті «Радіо Свобода».

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу