Україна стане ковчегом порятунку для інтелігенції з Росії, – політолог

16:23 5 березня 2014 р.

Україна, ймовірно, буде ковчегом порятунку для російської інтелігенції. Як люди в 30-ті роки втікали із нацистської Німеччини, так зараз будуть бігти із Російської Федерації.

Про це сказав сьогодні в ефірі громадського інтернет-телебачення Львівського прес-клубу  політолог із Санкт-Петербурга Павло Мезерін. Він пояснив тенденцію "шизофренією у Кремлі, яка прогресує з такою швидкістю, що жити там вже сьогодні дуже складно, а скоро стане неможливо".

Мезерін розповів, що змушений був виїхати із Росії, бо писав правду про Майдан.


«Після того, як в Україні почався Євромайдан дуже активізувалася Федеральна служба безпеки, зокрема відділ з боротьби з екстремізмом. У багатьох моїх колег почалися проблеми, а потім дійшла черга до мене. Кілька разів мене акуратно попередили, щоб не писав, чого не треба, а коли стались події в січні на Майдані, мені прямим текстом сказали, що я маю замовкнути, або матиму серйозні неприємності, аж до арешту», – розповів Павло Мазерін.Відео: Львівський прес-клуб

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу