Україна може вийти на світовий ринок озброєння з ППО, – політик у Львові

13:29 12 липня 2018 р.

  • 0
  • 999


Відео: Львівський прес-клуб

Якщо українська влада почне згадувати про відновлення свого ядерного потенціалу, то друзів в України в світі не стане.

Про це сьогодні, 12 липня, під час прес-конференції на тему: «Новий курс України: виклики та перспективи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив народний депутат України трьох скликань, голова Всеукраїнського громадського правозахисного руху «Сила права» Андрій Сенченко.

За його словами, є інші ефективні приклади озброєння в державі. 

- Я інженер, мій фах – твердопаливні ракети. І як фахівець у цій сфері, хочу зауважити, що Україна залишилася без повітряної оборони. І тут ми маємо певний потенціал. Я маю на увазі Жулянський машинобудівний завод, який випускав ракетні комплекси С-300. І в нас ще не втрачено певний інженерний потенціал. Ми здатні збудувати свій щит та вийти на світовий ринок озброєння, - повідомив він. 

Народний депутат України зазначив, що країна ніколи не виробляла літаки-винищувачі. І, навряд чи, найближчими роками розпочне. Але виготовляти гелікоптери може. 

Також, на його думку, Україні варто відновити військово-морський флот. 

- У нас були певні експерти, які вважали, що Україні вистачить морських частин прикордонників, які захищають наші економічні інтереси. Зараз Україна розплачується за таке. Наші морські родовища, які є на відстані 90 км від узбережжя Одещини, захоплені російськими військовими. І вони качають газ до окупованого Криму, - говорить Андрій Сенченко. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:13 21 липня 2018 р.

Експертка розповіла, як поділили державні гроші між округами Львівщини

Торік Львівська область отримала 285 мільйонів гривень державних субвенцій. Це – лише 5,4% від загальних субвенцій, які були надані в межах всієї України. Вінницька область отримала 371 мільйон гривень, Харківська – 374, Франківська – 337 та Одеська – 293.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 639

09:09 21 липня 2018 р.

Громадські приймальні нардепів себе не виправдовують, – аналітик

Найбільше громадських приймалень серед депутатів-мажоритарників у Львівській області мають Тарас Батенко та Олег Мусій – по п'ять. Найменше – Оксана Юринець та Ірина Подоляк – по одній. Однак ефективність роботи депутата не залежить від того, скільки у нього є громадських приймалень.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 621

18:33 20 липня 2018 р.

Суспільству треба вміти розрізняти соціологічні рейтинги та електоральні, – політолог у Львові

Оприлюднення фейкових результатів соціологічних досліджень рейтингів кандидатів у президенти свідчать про те, що в Україні не відбувається зростання соціальних і політичних сил суспільства.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 507

18:16 20 липня 2018 р.

Кандидати в президенти знають свої реальні рейтинги, але приховують їх, – партактивіст у Львові

Кандидати в президенти, які зараз оприлюднюють свої високі рейтинги, здійснили фальстарт. Їхні дії призведуть до того, що виборці, які мають намір взяти участь у голосуванні, ближче до виборів займуть пасивну позицію.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 399

Останні новини

Синоптики попередили львів’ян про туман, грозу й град

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу