Україна може подавати заявку на членство в ЄС (відео)

16:08 17 квітня 2014 р.


Фото: korrespondent.net

Про це йдеться в резолюції Європарламенту «Тиск Росії на країни «Східного партнерства» і дестабілізація східної України», ухваленій на його сесії в четвер.

Україна та інші країни «Східного партнерства» мають європейську перспективу і можуть подавати заявки на членство у Європейському Союзі в разі дотримання ними принципів демократії. Як передає власний кореспондент УНІАН у Брюсселі, про це йдеться у резолюції Європарламенту «Тиск Росії на країни «Східного партнерства» і дестабілізація східної України», ухваленій під час сесії у Страсбурзі. 

Дослівно ж про це мовиться у ній так: «(Європарламент) підкреслює, що угоди про асоціацію з Україною та іншими країнами «Східного партнерства» не є кінцевим пунктом у відносинах з ЄС, і зазначає, що у відповідності до статті 49 Договору про ЄС, Грузія, Молдова та Україна, як і будь-яка інша європейська держава, мають європейську перспективу і можуть подавати заявки про прийом у члени ЄС за умов дотримання принципів демократії, поваги основних свобод та прав люлини, прав меншин та гарантування верховенства права».


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу