Україна має всі можливості для повернення Криму, – координатор Воєнного кабінету

22:02 21 лютого 2019 р.

Останнє, чим країна повинна розраховуватися за відновлення свого авторитету, це – життя військових. Це – дуже велика плата. І тому вона має бути останньою.

Про це сьогодні, 21 лютого, під час прес-конференції на тему «Мирна стратегія України», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив координатор Воєнного кабінету Юлії Тимошенко Андрій Сенченко.

- До того ми повинні використати всі можливості наші та наших партнерів, економічного, політичного та дипломатичного тиску, - каже він. 

За словами Андрія Сенченка, Україна має всі можливості для повернення Криму. Тільки треба діяти. 

- Зрозуміло, що силою ми сьогодні не подолаємо агресора. Але треба враховувати, що агресор, маючи іншого розміру економіку, у своїх доктринах зафіксував думки, що в сучасній війні використання протестних настроїв населення, використання невійськових методів може бути ефективнішим, ніж використання зброї, - наголосив координатор Воєнного кабінету Юлії Тимошенко. 

Свого часу Андрій Сенченко особисто прийняв рішення про перекриття Північно-Кримського каналу.

- Ми разом з Василем Сташуком, який тоді очолював Державну агенцію водних ресурсів України, організували будівництво греблі, яка припинила постачання води в Крим. І це невійськове рішення завдало державі-агресору найбільших економічних збитків за п’ять років. Якщо би в такий спосіб відразу припинили постачання електроенергії, то росіянам би було значно складніше утримувати цю валізу без ручки. А є ще напрямки інформаційного, юридичного та дипломатичного тиску, - переконаний  Андрій Сенченко.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:34 27 жовтня 2020 р.

Синютка закликав всі політсили, включно із Самопоміччю, об’єднатися в новообраній ЛМР

У Львівській міській раді «Європейська Солідарність» матиме найбільше представництво депутатів - близько 30%. Такими є попередні результати більшості соціологічних служб, а також паралельного підрахунку експертів «ЄС».

Рубрика: Політика

15:17 27 жовтня 2020 р.

Опрацьовано 100% протоколів: у Львівську міськраду заходить 5 партій

Сьогодні, 27 жовтня, на брифінгу «Львівщина після першого туру місцевих виборів» у Львівському пресклубі штаб "Європейської Солідарності" надав журналістам інформацію про результати голосування до Львівської міської ради, після опрацювання 100% протоколів ДВК.

Рубрика: Політика

14:47 27 жовтня 2020 р.

На двох стільцях: людина Садового, яка очолювала виборчу комісію, балотувалась до Львівської райради від іншої партії

Голова однієї з виборчих комісій у Львові, який представляв кандидата на посаду міського голови Львова Андрія Садового, примудрився одночасно бути кандидатом в депутати до Львівської районної ради від партії «Сила і честь».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу