Україна і Бєларусь розпочали демаркацію кордону

12:32 14 листопада 2013 р.


Фото: dpsu.gov.ua

У Чернігівській області на кордоні України з Республікою Бєларусь 13 листопада встановили перший прикордонний знак. Як повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України, знак встановили біля монумента Дружби Народів, що недалеко від населеного пункту Сеньківка на Чернігівщині.

Договір між Україною і Республікою Бєларусь про державний кордон набув чинності 18 червня цього року. Спільною українсько-бєларуською демаркаційною комісією підготовлено необхідні документи та досягнуто домовленості про встановлення першого прикордонного знаку на стику державних кордонів України, Республіки Бєларусь та Російської Федерації.

Завершити роботи з демаркації кордону сподіваються через 5-7 років, адже українсько-бєларуський кордон - це понад тисячу кілометрів болотистої, лісистої місцевості та Чорнобильської зони.

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу