Україна демократичніша лише за Азербайджан та Бєларусь

14:52 3 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3509

Індекс свободи ЗМІ в Україні трохи ліпший, ніж у країнах з яскраво вираженими авторитарними тенденціями.

Україна не є регіональним лідером у сфері свободи ЗМІ серед країн Східного партнерства, і випереджає лише Азербайджан і Бєларусь. Це випливає з перших результатів пілотного проекту з вивчення індексу свободи ЗМІ в 6 країнах Східного партнерства, презентованих у вівторок, 3 вересня, пише "Інтерфакс-Україна"

Лідером з позитивними тенденціями в цьому напрямку стала Грузія, друге місце посідає Молдова, третє - Вірменія, Україна посіла четверте місце, передостаннє п'яте місце - Бєларусь.

Координатор проекту від "Інтерньюз-Україна" Наталія Сад зазначила, що, за результатами дослідження, Україна за індексом свободи медіа випередила тільки Азербайджан і Бєларусь – країни з яскраво вираженими авторитарними тенденціями.

Програмний директор "Інтерньюз-Україна" Андрій Кулаков відзначив, що для реалізації проекту буде заснована мережа медійних організацій, яка буде відстежувати ситуацію зі свободою ЗМІ в країнах Східного партнерства.

"Чим більше про лиха, проблеми, болючі точки в сфері волі медіа в наших країнах будуть знати західні інститути й експерти, тим більше вони зможуть чинити так званий дипломатичний тиск на наш уряд і законодавче поле, щоб вирішити ці проблеми", - сказав Куликов.

Проект здійснюється в рамках проекту моніторингу ЗМІ за фінансової підтримки Європейського союзу. За словами Кулакова, проект розрахований на 2 роки.

Раніше Президент України Віктор Янукович запевняв, що завжди буде захищати право кожного громадянина на свободу слова.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:30 22 жовтня 2019 р.

У трьох районах Львівщини будуть місцеві вибори

22 та 29 грудня у низці областей України, серед яких – Львівщина, відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів, а також додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 375

14:15 21 жовтня 2019 р.

Львів співпрацюватиме з містами Великої Британії

Міський голова Львова Андрій Садовий обговорив з надзвичайним та повноважним послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс спільні проекти у сферах освіти, науки, екології та ІТ.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 570

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1092