«Україна буде в НАТО та ЄС. Ніхто, ніщо і ніколи нас не зупинить», – Президент

14:40 10 червня 2017 р.


Фото: president.gov.ua

Петро Порошенко впевнений, що Україна стане членом Північноатлантичного альянсу та приєднається до Європейського Союзу.

Президент України Петро Порошенко заявив сьогодні, 10 червня: «Вірю – Україна буде в НАТО. Україна буде в Європейському Союзі. Ніхто, ніщо і ніколи нас не зупинить». Петро Порошенко зазначив це сна церемонії запуску «таймера безвізу». Президент також нагадав слова колишнього німецького канцлера Віллі Бранта: «Віднині те, що є єдиним цілим, буде розвиватися як одне ціле». 

Петро Порошенко переконаний: «Одне ціле – Європа, Європейський Союз і наша фантастична держава Україна».

Президент також наголосив, що «запровадження безвізового режиму - це не завершення, а потужне продовження реформ». Своєю чергою, глава представництва ЄС в Україні Хьюґ Мінгареллі привітав усіх присутніх з початком дії безвізового режиму.

Він також зазначив, що три роки тому українці зробили свій європейський вибір і сьогодні відбувається «перше конкретне і реальне підтвердження цього європейського вибору».

Хьюґ Мінгареллі запевнив: «Ви будете мати можливість вільних подорожей без будь-яких візових вимог до 33 країн Західної Європи»,.

Глава представництва ЄС в Україні також висловив впевненість, що це поглибить інтеграцію України до країн ЄС та створить можливості для активних контактів у сферах культури, освіти, наукових досліджень і відкриє нові бізнесові можливості для українців. 

Хьюґ Мінгареллі підкреслив: «Це найкращий спосіб активізувати відносини між ЄС та такою великою європейською країною, якою є Україна».

Глава представництва ЄС в Україні також назвав безвізовий режим «лише першим кроком». Хьюґ Мінгареллі також запевнив: «Я вірю, що незабаром ми будемо разом в одній родині».

Хьюґ Мінгареллі також зазначив, що «все більше і більше європейців будуть зустрічатися з українцями, особливо з фантастичною українською молоддю і розуміти якою є Україна». Про це повідомили сьогодні, 10 червня, на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

dailylviv.com

До теми

08:15 5 серпня 2021 р.

Помер Євген Марчук

Колишній прем'єр-міністр України і голова СБУ Євген Марчук був авторитетним політиком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу