Україна без Януковича – програма мінімум, - Юрій Шведа (відео)

11:21 2 грудня 2013 р.

Програма мінімум, перше завдання, яке об’єднує всіх учасників суспільних протестів в Україні,– демонтаж влади, - зазначив під час відеомарафону у Львівському прес-клубі «Євромайдан: сценарії розвитку» політолог Юрій Шведа.

По це сказав під час відеомарафону у Львівському прес-клубі «Євромайдан: сценарії розвитку» політолог Юрій Шведа.

Якби Янукович підписав угоду про асоціацію з ЄС, Україна мала б шанс плавного виходу з кризової ситуації. Нехай би ця перспектива була віддалена, але населення розуміло, що ми могли би малими кроками підійти до реформування держави, наголосив Юрій Шведа.

Коли не відбулося підписання угоди, зазначив Юрій Шведа, всі зрозуміли, що ми втратили шанс на модернізацію. Нинішній стан – це консервація старого, совкового, у вигляді олігархічно-кланової влади.

«Непідписання угоди про асоціацію – це іскра, яка призвела до вибуху порохової бочки. Це запізніла реакція України на визволення від старого, совкового. А програма максимум - це забезпечення суверенітету України",- зазначив Юрій Шведа.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу