Указ про позачергові вибори з'явиться у найближчі дні, – радник Президента

14:48 21 травня 2019 р.

  • 0
  • 597


Фото: ukrinform.ua

Указ Президента України про призначення позачергових виборів до Верховної Ради планують оприлюднити у найближчі дні.

Про це повідомив у вівторок, 21 травня, журналістам після консультацій глави держави з керівництвом Верховної Ради і головами фракцій, повідомив радник Президента Андрій Богдан.

«Щодо самого указу, він буде підписаний найближчим часом. Ми очікуємо його оприлюднення в найближчі, можна сказати, дні», – зазначив Андрій Богдан.

Водночас, радник Президента зазначив, що за підсумками консультацій із Президентом, фактично всі голови фракцій погодилися із можливістю розпуску парламенту та проведенням позачергових виборів.

Андрій Богдан також розповів: «Сьогодні Президент України Володимир Зеленський провів консультації з керівництвом парламенту, лідерами парламентських фракцій щодо розпуску парламенту 8-го скликання. На нашу думку, консультації пройшли дуже конструктивно: практично всі лідери парламентських фракцій погодилися з можливістю такого розпуску, були спори щодо конституційності, законності, можливості оскаржити такий указ. Проте, за його наявності, всі партії, всі фракції парламенту задекларували бажання йти на вибори».

За словами Андрія Богдана, у команді Володимира Зеленського вважають, що це – дуже важливий крок для оновлення парламенту і «заведення у парламент нових прогресивних, молодих облич, які мають бажання і можливість працювати на Україну і її майбутнє».

Про це повідомили у вівторок, 21 травня, в Укрінформі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

19:54 26 червня 2019 р.

Романяк вірить у чесні вибори, Тимчій – в паралельний підрахунок голосів

Висуванка до Верховної Ради від партії «Голос» Марта Романяк у другому турі виборів Президента віддала свій голос за Петра Порошенка. А висуванка від партії «Батьківщина» Наталія Тимчій – за… Юлію Тимошенко.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 285

14:48 26 червня 2019 р.

На Львівщині голосуватиме 581 виборець з інших областей

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не має можливості проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, то він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування (ТЗМГ).

Рубрика: Політика

  • 0
  • 381

13:31 26 червня 2019 р.

Сьогодні у Львові «Голос» і «Батьківщина» вийдуть на словесну дуель

Сьогодні, 26 червня, о 14.00 у Львівському прес-клубі – відеодебати у рамках проекту Львівського прес-клубу «Інтерактивні відеодебати, відеодискусії і відеомарафон суб'єктів виборчого процесу з дотриманням гендерного паритету».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 285

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Дебати: Марта Романяк - Наталя Тимчій (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Олег Синютка ("Європейська солідарність")-Михайло Цимбалюк ("ВО "Батьківщина")

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу