Удар Львівської міської ТВК по Українській Галицькій партії

15:40 25 жовтня 2020 р.

В інформаційних буклетах кандидатів у депутати від УГП замінили на представників іншої політсили.

Про це преслужба УГП повідомила DailyLviv.

Подаємо повний текст цього повідомлення: "На всіх дільничних виборчих комісіях Львова в інформаційних буклетах Львівської міської організації політичної партії «Українська Галицька Партія» з виборів депутатів Львівської міської ради відсутня інформація про кандидатів нашої партії. Замість інформації про кандидатів Української Галицької Партії вказана інформація про осіб з іншої політичної сили. Натомість інформації про міських кандидатів від УГП немає в інформаційних буклетах взагалі.

Офіційні спостерігачі від УГП зафіксували такі порушення на всіх львівських дільницях. У ці хвилини наші спостерігачі складають відповідні акти про порушення виборчого законодавства. Також, як стало нам відомо, Львівська міська ТВК дала вказівку членам виборчих комісій вилучити такі буклети, щоб приховати порушення.

Згідно із статтею 234 Виборчого кодексу України таке порушення є грубим, адже ставить кандидатів від Української Галицької Партії  в нерівні умови з іншими кандидатами. Наші юристи вже збирають інформацію зі всіх дільниць міста і будуть діяти відповідно до чинного законодавства".

Вибори: незаповнені контрольні талони, спроби видачі бюлетеня без паспорта, голосування на підвіконні та перший порваний бюлетень

Львівщина: на дільницях відсутні інформаційні плакати. Перелік

dailylviv.com

До теми

11:50 25 листопада 2020 р.

Битва за Львівську ОТГ: депутатська більшість має план працювати у ЛМР без голови

У випадку задоволення судами позовів юристів "Європейської солідарності" проти Львівської міської ТВК міська рада зможе працювати без старого-нового її голови Андрія Садового.

Рубрика: Політика

14:50 24 листопада 2020 р.

У Дрогобичі повідомили про переможця на виборах мера

23 листопада Дрогобицька міська територіальна виборча комісія опрацювала 100% протоколів про підрахунок голосів виборців під час повторного голосування за очільника Дрогобицької міської територіальної громади. За попередніми результатами перемагає чинний міський голова Тарас Кучма.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу