Учні Львівської школи №63 передали пораненим військовим 5033 грн, зароблені ними на ярмарку (відео)

15:08 30 жовтня 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, сьогодні, 30 жовтня, о 16.00 учні середньої загальноосвітньої школи №63 також проведуть у військовому госпіталі на вулиці Чехова концертну програму на підтримку військовослужбовців, які знаходяться там на лікуванні.

У прес-службі обласної ради повідомили в четвер «Щоденному Львову», що сьогодні, 30 жовтня, о 16.00 учні середньої загальноосвітньої школи №63 також проведуть у військовому госпіталі на вулиці Чехова концертну програму на підтримку військовослужбовців, які знаходяться там на лікуванні. У повідомленні також зазначено:

«У рамках акції діти також передадуть для військових листи зі своїми побажаннями, а також власноруч виготовлені ангелики. Разом з дітьми буде педагог-організатор Орися Шуберт. Принагідно зауважимо, що таку благочинну активність учні школи проявляють вже не вперше.

Зокрема, за словами директора начального закладу Степанюка Віктора Кириловича, розуміючи тісний зв’язок навчального процесу із вихованням, у СЗШ №63 м. Львова відбуваються різноманітні виховні заходи. «Так, 18 жовтня 2014 року в залі ораторії при УГКЦ «Покрова» відбулося свято «Під Покровом Богородиці». Його організатори – заступник директора Іванець О. Є., вчитель музичного мистецтва Парфенюк М. В. і вчитель початкових класів Рудик М. Б., вміло поєднуючи пісні, молитви та прозу, створили атмосферу святості, переплетеної з радістю та смутком», – зазначив директор СЗШ №63.

До проведення такої акції долучилися Уманець А. А., Стадник Г. Г., Хамар М. І., Стобожик А. В., Вацлав З. І. та Шахматова С. В. В рамках заходу було розказано про виникнення свята Покрови та чому його вважають одним із 12-ти найбільших свят у році. Адже роль церкви у вихованні має велике значення для встановлення і усвідомлення особистості, розкриття її духовних якостей і розвитку моральних цінностей.  Діти показали роль Покрови для захисників свободи і незалежності держави, починаючи від часів Козацтва, Січових Стрільців, УПА та вшанували пам’ять «Небесної сотні», що віддала життя за честь і гідність українського народу.

«Висвітлюючи події минулого, маємо провести паралель із подіями сьогодення. Такі заходи допомагають виховувати почуття гідності, гордості за співвітчизників, патріотичні переконання, прищеплюють вміння вибирати, думати і робити висновки. 

За ініціативи учасників свята, вчителів та батьківської громади, було вирішено і сьогодні, 30 жовтня, підтримати бойовий дух солдатів, які перебувають на лікуванні у військовому госпіталі і подарувати нашим захисникам сувеніри, виготовлені дитячими руками», – наголосив Віктор Степанюк.             

Принагідно нагадаємо, що учні середньої загальноосвітньої школи №63 м. Львова 28 жовтня передали на потреби бійців АТО 5033 гривень, які вони зібрали під час проведеного в школі ярмарку з продажу власноруч виготовленої випічки.

Зокрема, учні разом зі своїм педагогом-організатором школи Орисею Шуберт прийшли до Координаційного центру допомоги фронту (вул. Винниченка, 16), де відбулася їхня зустріч із бійцями Нацгвардії. Дитячу благодійність високо оцінив голова Львівської обласної ради Петро Колодій, який особисто вирішив прийти на цей захід та висловити вдячність львівським школярам за долучення до спільної української справи».


Відео: Telekanal ZIK

dailylviv.com

До теми

22:39 12 квітня 2021 р.

Національну академію сухопутних військ у Львові відвідала делегація Збройних сил Канади

До Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітала делегація ЗС Канади на чолі з нещодавно призначеною командиркою канадської тренувальної місії в Україні ЮНІФАЄР підполковником Мелані Лейк.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу