Убік України рухається російська військова техніка (відео)

14:27 25 травня 2015 р.


Фото: Reuters

Інформагенція «Рейтер» зокрема зафіксувала в Ростовській області РФ поблизу кордону з Україною системи залпового вогню «Ураган».

Британська інформаційна агенція «Рейтер» оприлюднила фотографії, на яких зафіксовано пересування в Ростовській області РФ убік України колони російської військової техніки. Зокрема у ній – системи залпового вогню «Ураган», військові вантажівки без номерних знаків та бронетранспортери. 

Їх фотограії зробили на військовому полігоні Кузьмінський. За інформацією агентства, десятки військових автомобілів учора перетнули південне російське місто Матвіїв Курган і звернули в поле поблизу кордону з Україною.

Раніше у Ростовській області Російської Федерації в прикордонному селищі Матвіїв Курган був помічений залізничний ешелон, який перевозив важке озброєння. В мережі опубліковані фотографії залізничних платформ, на яких закріплені накриті тентами реактивні системи залпового вогню «Ураган» 

Про це повідомив сьогодні, 25 травня, телевізійний «5 канал».

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу