У зоні АТО розпочали військову операцію зі знищення диверсантів, – радник

17:00 18 вересня 2015 р.


Фото: mvs.gov.ua

Першою жертвою українських спецпідрозділів стали не ворожі ДРГ, а контрабандисти.

Радник Президента України Юрій Бірюков повідомив сьогодні, 18 вересня:

«Офіційно: в зоні проведення АТО почалася армійська операція з пошуку та знищення ДРГ противника. По всій зоні АТО, не шукайте «дірки». Силами тисяч людей і сотнями одиниць техніки. Кращі сили ЗСУ».

Більш детально склад оперативного угрупування Юрій Бірюков не розкрив, але зазначив: «У зоні зараз АТО працюють дуже спеціальні фахівці з пошуку та знищення ДРГ (диверсійно-розвідувальних груп. – «ЩЛ»). Називаємо ми їх 10-й і 11-й ОПОН (не шукайте логіку і не намагайтеся вгадати – це лише фантазія)».

Абревіатуру ОПОН Юрій Бірюков жартома розшифрував, як «загони піонерів особливої несподіванки». За словами радника Президента, першими до рук бійців потрапили не ворожі диверсанти, а контрабандисти.

Юрій Бірюков також він оприлюднив фотозвіт про наслідки операції, на яких фігурують бійці, контрабандисти, їхні документи, хабарі, затримані вантажівки – цілі та спалені. Світлини останніх супроводжуються іронічним коментарем: «Мандрівні мінні поля – страшна річ».

Радник Президента також запевнив, що ці військові не беруть хабарі, оскільки у кожного з них на війні загинули друзі. У зв'язку з цим він також закликав контрабандистів відмовитися від своєї діяльності, пригрозивши їм знищенням машин з вантажами.

Радник Президента повідомив про все це в п’ятницю на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

13:23 25 жовтня 2021 р.

31 жовтня у чотирьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори

Уже за тиждень, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори. Цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів.

Рубрика: Політика

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу