У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату, - голова ЛОДА | Новини Львова

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату, - голова ЛОДА

15:42 13 липня 2020 р.

  • 3

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зазначив, що несанкціоноване будівництво у райцентрі мають перевіряти правоохоронні та контролюючі органи.

Станом на сьогодні у Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату та жодна така організація не зверталася із заявою щодо реєстрації статуту.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зазначив, що несанкціоноване будівництво мають перевіряти правоохоронні та контролюючі органи.

«До мене, як голови Львівської ОДА, звертаються жителі Золочева з проханням зупинити спорудження церкви Московського патріархату. Стверджують, що на вулиці Івана Труша у райцентрі зводять будинок. І за документами - нібито житловий. Однак у людей є підозри, що насправді в цій будівлі буде храм УПЦ МП.

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату. Але треба сказати, що релігійні організації в Україні можуть діяти і без державної реєстрації. Закон їм цього не забороняє. На мою особисту думку, споруджувати на Львівщині храм конфесії, яка своїм центром має Москву, - аморально», - наголосив Максим Козицький.

Якщо будівництво несанкціоноване, то його мають перевірити правоохоронні та контролюючі органи. А ЛОДА, зі свого боку, забезпечить об’єктивність та неупередженість такої перевірки.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА.

"Щоденний Львів" повідомляв, що на Львівщині міськрада Золочева заборонила спорудження храму Російської православної церкви.

Коментарі(3)

666

16:44 13 липня 2020 р.

Відповісти

... мало людям "турботи" влади ( отого "кара-н-тину" ) з-за "коронавірусу" ... тре ще"турботи" від отих "патрійотів" про мову і церкву ... ( можна подумати , що в Україні нема і не було ні мови , ні Церкви) ... певне , тре очікувати від отої (чергової) влади чергового пАкрАщення -- долара по 35 ... а мо й по 40 ... від "патрійотів" ... Слава Україні ! ...

666

17:14 13 липня 2020 р.

Відповісти

... будівлю житлового будинку і будівлю церкви-храму навіть з отого бодуна ніхто не переплутає ... так думалось ...

Тінь

18:28 13 липня 2020 р.

Певно це мав би бути будиночок для паніматки. Але де є попадя - десь там і церква постане невдовзі ...

До теми

20:19 31 липня 2020 р.

В Україні буде 35 сучасних прикордонних інспекційних постів. Один з них - на Львівщині

За ініціативи Мінекономіки та підтримки Уряду найближчим часом буде відновлено фінансування будівництва сучасних прикордонних інспекційних постів у рамках Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».

Рубрика: Політика

Останні новини

Посольство України в Польщі пояснило, хто не має проходити 14-денну самоізоляцію при в'їзді в Україну

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу