У захоплених терористами будівлях на сході України розкладаються трупи знищених бойовиків, – експерт

21:36 5 червня 2014 р.


Фото: news.bigmir.net

Про це повідомив журналістам у четвер координатор спільноти «Інформаційний Спротив» – керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Трупи ліквідованих на Донбасі російських терористів почали вивозити ще на початку травня, коли перша партія становила 200 тіл. Цей процес триває і надалі.

Про це, як передає сьогодні, 5 червня, кореспондент агенції «Укрінформ», повідомив журналістам координатор спільноти «Інформаційний Спротив» – керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

«За нашими даними, ще починаючи з початку травня вивозилися трупи. При чому, у досить великій кількості. Ми оцінювали першу партію у близько 200 трупів», – заявив військовий експерт.

За його словами, «Інформаційний Спротив» повідомляв про це й раніше, однак Держприкордонслужба «чомусь довго соромилися підтверджувати це». Він припустив, що прикордонники, можливо, побоювалися того резонансу, який викличе у суспільстві ця інформація.

«На даний момент Держприкордонслужба, здається, лише один випадок офіційно підтвердила, що ми пропустили: ось, не місце цим трупам на українській землі, хай забирають», – повідомив також Дмитро Тимчук. Він також додав, що буквально через день був вивіз в Росію ще 47 трупів.

«Тобто цей процес іде», – зазначив військовий експерт. При цьому, координатор «Інформаційного Спротиву» зауважив, що, окрім забитого моргу ліквідованими терористами у Слов'янську, схожі проблеми спостерігаються в інших містах.

«За нашими даними, є трупи у будівлі СБУ у Донецьку. Вони розкладаються. А це вже реальна загроза для оточуючих. Що з ними робити – ці товариші не знають», – повідомив Тимчук.

dailylviv.com

До теми

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

18:53 17 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як спецслужби тримають корупціонерів на гачку

Вибір без вибору: перші 10 років Незалежності СБУ не виконувала своєї місіії, а високопосадовці, починаючи від мерів, так чи інакше перебували під впливом Москви. Цьогорічні місцеві вибори відбуваються на 30-му році української незалежності, але і тепер рука Кремля намагається керувати українським політикумом на усіх його рівнях. Найчастіше – за допомогою підкупу. Як протидіяти цьому?

Рубрика: Політика

17:12 17 вересня 2020 р.

Загадка для львів’ян: що було раніше - Альфа Джаз Фест чи Андрій Садовий?

У Львові заявили, що агенти російського впливу можуть бути набагато ближче, ніж ми собі уявляємо, а їхня риторика не завжди є прокремлівською, а навпаки – вельми шляхетною і патріотичною.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу