У військовому містечку в Липниках з 1200 осіб проголосували 310, – полковник

13:32 25 жовтня 2015 р.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі, повідомив керівник Регіонального медіа-центру Міноборони України (м.Львів) Олександр Поронюк.

- Я застав ще радянський час, коли командир роти приходив у казарму на годину раніше. Всіх будили і приводили під дільниці на момент відкриття. Тепер уже цього нема, - каже він.

Проте, на його думку, багато військовослужбовців зараз позбавлені проголосувати і це – погано.

- Дуже велика частина свідомих людей, мобілізованих людей, які перебувають на Сході, стали вигнанцями. Воювати вони можуть, а голосувати не можуть, - каже Олександр Поронюк.

Хоча військовослужбовці, які  служать неподалік від місця реєстрації (прописки), можуть голосувати.

- У військовому містечку в Липниках у списку є 1200 осіб. На цей момент проголосували 310. Думаю, що до 14-15 годині там буде "пік" голосування, - прогнозує полковник.

Проте, солдати строкової служби, які не є вихідцями з Львівської області, не голосують. Але людина з Львівської області служить у Тернопільській, а тернопільці – у інших регіонах.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу