У Верховну Раду мають прийти хлопці з Майдану, – колишній політв’язень

18:29 24 лютого 2014 р.


Фото: radiosvoboda.org

«Є пропозиція створити на основі Майдану постійно діюче віче, яке буде збиратися раз на рік і давати оцінку чиновникам».

Так сказав в ефірі Громадського інтернет-телебачення (ГІТ) Львівського прес-клубу член Товариства колишніх політичних в’язнів Львівщини Степан Франко. Він повернувся із Майдану в Києві.

За словами Петра Франка, на Майдані немає опозиці і немає влади. Активісти нікому не вірять. Логічним завершенням боротьби має стати цілковита зміна обличь. Це буде, коли у Верховну Раду прийдуть хлопці з Майдану.

Наразі в Петра Франка немає відчуття перемоги. Бо вже була інформація, що продаються посади. Нічого не змінилося. Тому люди на Майдані стоятимуть і після виборів Президента України. «Нехай голова Верховної Ради говорить до дзеркала про розпуск Майдану»,- підсумував Петро Франко.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу