У Верховній Раді вже зареєстровано проект закону про вступ України до НАТО

14:58 5 березня 2014 р.


Фото: ТСН.ua

Авторами цього документу стали народні депутати від «Батьківщини» Борис Тарасюк, Валентин Королюк та Олександр Чорноволенко.

Верховній Раді пропонують підтримати визначення курсу на євроатлантичну інтеграцію та приєднання України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО). Відповідний проект закону «Про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення і гарантування національної безпеки України)» зареєстрований в парламенті 4 березня.

Авторами документу стали народні депутати від «Батьківщини» Борис Тарасюк, Валентин Королюк та Олександр Чорноволенко. В документі зазначається, що враховуючи загрози національній безпеці та обороні України, виникає практична необхідність у внесенні змін до деяких законів України щодо визначення курсу на євроатлантичну інтеграцію та приєднання України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО).

Проектом Закону передбачається внесення змін до Закону України «Про основи національної безпеки України» та Закону України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», відповідно до яких на законодавчому рівні закріплюється євроатлантична інтеграція та вступ до Організації Північноатлантичного договору, як стратегія зовнішньої політики України. Зокрема, до статті 6 Закону України «Про основи національної безпеки України», де йдеться про національні пріоритети України, пропонується внести згадку про інтеграцію «в євроатлантичний простір».

У статтю 8, де перераховані основні напрями державної політики в галузі безпеки, слідом за словами «набуття членства у Європейському Союзі» пропонується вписати «та Організації Північноатлантичного договору». Крім того, зі статті 11 «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» пропонується виключити норму про те, що Україна є позаблоковою державою.

У цю ж статтю (у частині, де перераховані принципи зовнішньої політики) пропонується додати пункт про «членство України в Організації Північноатлантичного договору та участі у створенні європейської системи колективної безпеки». Про це повідомляє сьогодні, 5 березня, «Еспресо.TV».

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу