У трьох виборчих округах на Львівщині доведеться проголосувати ще раз

11:30 28 грудня 2016 р.

8 січня електорат знову визнчатиметься щодо кандидатів у депутати в Мостиському й Кам’янка-Бузькому районах.

Оскільки 18 грудня в трьох одномандатних виборчих округах набрали найбільшу і однакову кількість голосів по два кандидати у депутати об’єднаних територіальних громад, територіальні виборчі комісії прийняли рішення про проведення повторного голосування у цих округах. Про це повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков.

За його словами, 8 січня 2017 року в одномандатних виборчих округах №7 і №8 відбудеться повторне голосування з виборів депутатів Шегинівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Мостиського району. Натомість в одномандатному виборчому окрузі № 17 повторне голосування з виборів депутатів Жовтанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Кам’янка-Бузького району.

Про це повідомили сьогодні, 28 грудня, на сайті Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували, що під час перших місцевих виборів на Львівщині було обрано 52 депутатів міських рад (усі – партійні висуванці), 14 депутатів селищної ради (п’ятеро з них – самовисуванці) та 71 депутат сільських рад (43 з них– самовисуванці). Також було обрано шістьох місцевих голів, п’ятеро з яких балотувалися шляхом самовисування.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу