У Сумах створили Народну Раду й зводять барикади перед ОДА

15:53 26 січня 2014 р.


Фото: dancor.sumy.ua

Активісти зносять мішки зі снігом до всіх входів до адміністрації і мерії, щоб не допустити проходу туди депутатів у понеділок.

У Сумах активісти Євромайдана «окупували» облраду і будують барикади біля входу в облдержадміністрацію. Активісти зараз активно зносять мішки зі снігом, який збирають тут же, на площі перед ОДА, у всі входи до адміністрації і мерії, щоб не допустити проходу туди депутатів у понеділок, 27 січня.

Після Народного Віча 26 січня, на яке зібралися близько 4 тисяч активістів, вони почали заходити в будівлю облради. Спочатку входи в ОДА були заблоковані старими меблями і щитами. Нардеп Володимир Шульга домовився з працівниками міліції про те , що в будівлю будуть допущені депутати місцевих рад Сумщини. Міліція відступила від входу.

Близько півсотні працівників міліції з щитами і в шоломах стоять на сходах, що ведуть на другий поверх. Близько 20 опозиційних депутатів також прийшли в будівлю і планують залишатися тут цілодобово.

Керівництво міліції наказує своїм підлеглим, які виходять з приміщення облради на вулицю, залишати щити, кийки та шоломи в будівлі.

Про це інформує сьогодні, 26 січня, «Данкор онлайн». Натомість УНІАН повідомляє:

«У Сумах учасники Народного віче, яке завершилося, зводять барикади перед входами до адмінбудвілі, в якій знаходиться облдержадміністрація, обласна та міська ради Як передає кореспондент УНІАН, наразі люди, серед яких молодь, багато чоловіків та жінок похилого віку, наповнюють близько 1 тис. мішків снігом та повністю забарикадували обоє вхідних дверей до будівлі зі сторони площі Незалежності.

За словами активістів, таким же чином вони планують забарикадувати входи до будівлі з тильної сторони, де поки що знаходяться співробітники міліції. Таким чином городяни будуть намагатися не допустити завтра, 27 січня, чиновників до робочих місць.

Чергування активістів поруч із барикадами буде здійснюватися цілодобово.  Зараз частина учасників Народного віче також вирушила тисячною колоною вулицями міста із закликом «Суми - вставай!».

Як повідомляв УНІАН, у Сумах учасники Народного віче створили обласну Народну Раду. Головою Ради обрано народного депутата Володимира Шульгу («Батьківщина»).

Також Народне віче проголосувало за утворення загонів муніципальної міліції та народної самооборони. Віче, яке розпочалося о 12 годині, зібрало близько 5 тисяч людей, які заблокували Будинок рад, в якому проходять сесії міської та обласної рад».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу