У Слов’янську звільнено з полону пілота гелікоптера, – Міноборони

13:59 5 травня 2014 р.


Фото: uainfo.org

Про це повідомляє в понеділок прес-служба військового відомства.

У сьогоднішньому повідомленні прес-служби Міноборони «Льотчика Мі-24, захопленого сепаратистами поблизу Слов’янська 2 травня, звільнено з полону» розповідається:

«Льотчика вертольоту Мі-24 Збройних Сил України капітана Євгена Краснокутського, який в ніч на 2 травня здійснював повітряне патрулювання в районі Слов’янська та був збитий сепаратистами, звільнено з полону. На даний час офіцер перебуває у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону. Стан його здоров’я лікарі характеризують як задовільний. Також у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону знаходяться тіла п’яти пілотів, які загинули внаслідок обстрілу бойовиками вертольотів Збройних Сил України, три із них проходять ідентифікацію.

Нагадаємо, що у ніч на 2 травня в районі міста Слов’янськ Донецької області було збито два вертольоти Мі-24 Збройних Сил України, які здійснювали повітряне патрулювання у визначеному районі. Бойові машини було збито невідомими особами з використанням переносних зенітних ракетних комплексів (ПЗРК). В результаті обстрілу декілька військовослужбовців Збройних Сил України загинуло, один отримав поранення.

Крім того, пострілами зі стрілецької зброї було пошкоджено вертоліт Мі-8 армійської авіації Збройних Сил України. В цьому випадку жертв немає, поранено одного військовослужбовця. Факт використання проти Збройних Сил України ПЗРК яскраво засвідчив, що проти військовослужбовців на Донеччині діють далеко не «мирні протестувальники», а добре підготовлені та озброєні професійні диверсійні групи, які шляхом здійснення терористичних актів та диверсій намагаються дестабілізувати обстановку. При цьому жоден із нападників не задається питанням, що в результаті їхньої діяльності гинуть та отримують поранення люди, стають сиротами діти.

Подібна поведінка притаманна або військовим іншої країни, які діють проти ворога, визначеного їм керівництвом, або найманцям з чималим досвідом, які готові діяти проти будь-кого за винагороду». 

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу