У Слов'янську терористам видали протигази й засоби хімзахисту: готують провокацію проти силовиків (відео)

22:54 27 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: ТСН

Один зі затриманих бойовиків зізнався на допиті, що вони запланували підірвати на околиці міста сірчану кислоту й звинуватити в цьому українців.


Відео: ТСН

За інформацією кореспондента «Телевізійної служби новин» каналу «1+1», надвечір 27 травня на околицях Слов'янська поновилися бойові дії, причому майже кожному терористу роздали протигази й засоби індивідуального хімзахисту, бо вони мають намір підірвати ємності з сірчаною кислотою, розміщені на території одного з комбінатів. Напередодні один зі затриманих сепаратистів зізнався на допиті, що вони запланували підірвати хімічні речовини на околиці міста і звинуватити потім у цьому урядові українські сили.

Начебто мова йде про ємності з сірчаною кислотою, розміщені на території комбінату «Хімпром» – це поруч із магазином «Перехрестя». Затриманий стверджує, що резервуари вже заміновані і підірвати їх планують у разі наступу об'єднаних сил АТО.

Разом із тим, у розпорядженні штабу антитерористичної операції вже є карти, схеми та координати фактично усіх важливих баз, об'єктів та вогневих точок на півночі Донеччини, які використовують бойовики, причому здали їх урядовим силам самі ж терористи. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини