Російські диверсанти полонили в Слов'янську журналіста зі Львова Юрія Лелявського

22:44 25 квітня 2014 р.


Фото: ZIK

Про це повідомив у п’ятницю програмний директор «Телекритики» Віктор Галкін.

Програмний директор «Телекритики» Віктор Галкін написав сьогодні, 25 квітня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», що ввечері у п’ятницю російські диверстанти схопили в Слов'янську журналіста зі Львова Юрія Лелявського – позаштатного кореспондента медіахолдингу «ZIK». За свідченнями очевидців, його захопили під час зйомки й силою відвели до міськвиконкому, знайшовши при ньому паспорт із львівської пропискою.

Натомість «ZIK» цитує у п’ятницю ввечері журналіста «РИА-Новости» Андрія Лубенського: «Юрій повідомив, що поїде в Донецьк і в інші міста. Просив, в разі чого, повідомити в ЗМІ, якщо з ним раптом пропаде зв’язок. Сьогодні приблизно о 19.30 він зателефонував мені – сказав, що знаходиться в Слов’янську і що його збираються заарештувати. Після цього додзвонитися до нього не вдавалося». 

«ZIK» також додає, що Юрій Лелявський висвітлював події з «гарячих» точок України під час подій на Майдані у Києві та з Криму

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу