У Слов’янську не стихають перестрілки

10:49 26 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: АFР

Про це повідомив у понеділок речник АТО Владислав Селезньов.

Сайт «7 Днів-Україна» інформує сьогодні, 26 травня, в повідомленні «Бійці АТО вранці вбили двох бойовиків біля Слов’янська, – Селезньов»:

«Українські силовики, залучені до АТО, в день виборів забезпечили весь комплекс заходів, спрямованих на стабілізацію ситуації у зоні проведення антитерористичної операції, проте сьогодні зранку терористи скоїли напад на блокпост сил АТО у Слов’янську. Про це повідомив речник АТО Владислав Селезньов.

«Сепаратисти, відчуваючи неминучу відповідальність за свої дії, вживають заходів, щоби покинути район АТО. З цією метою на світанку 26 травня бойовики здійснили обстріл одного з блок постів в районі населеного пункту Слов’янськ.

У відповідь українські силовики застосували стрілецьку зброю. Під час проведення пошуково-рейдових дій в районі блок посту знайдено двох вбитих бойовиків.

Одночасно з цим шириться рух супротиву діям бойовиків. Зростає невдоволення місцевих мешканців діями сепаратистів, які тероризують жителів регіону та привносять хаос й беззаконня», – написав В.Селезньов на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, вчора українські силовики провели операцію по знешкодженню угрупування бойовиків, яке намагалось зірвати хід виборів в одному з районів на півночі Луганської області. Внаслідок дій українських військовослужбовців 13 терористів було затримано, а ще двох знищено.

У бойовиків вилучено 12 автоматів та ручний кулемет Калашникова. За попередніми даними зброя терористів має «кримську» історію, тобто була захоплена під час штурму однієї з кримських частин».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини