У Слов'янську й Краматорську нейтралізовано більше 30-ти бойовиків, – РНБО (відео)

01:48 5 травня 2014 р.


Фото: ТСН.ua

Про це повідомив у неділю секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій.

Секретар  РНБО Андрій Парубій наголосив у неділю, 4 травня, в інтерв'ю «ТСН»: «Найбільш небезпечним зараз лишається Слов'янськ, Луганськ і Донецьк. Але у нас є інформація, що готуються провокації і в інших регіонах. Херсон – відомо, що плануються подібні провокації. І щодо Харкова є інформація, що плануються подібні провокації. Це в найближчі дні. Вони визначають для себе 8-9 травня».

Андрій Парубій також зауважив: «Терористи, озброєні до зубів, укомплектовані захистом, ставлять перед собою жінок і дітей і, ховаючись за їхніми спинами, ведуть бойові дії там, де діють наші регулярні підрозділи. Там, де діє антитерористичний центр, там є мінімальні втрати серед цивільного населення. І навпаки – там, де є провокації, спецпідрозділи і заслані з Росії люди, як це було в Одесі, там ми бачимо, як багато травм серед цивільного населення».

Але секретар РНБО запевнив, що українські сили готові до оборони, й додав: «Зараз у Нових Петрівцях формується другий батальйон Національної гвардії. Батальйонів територіальної оборони створено вже 5 чи 7 і спецбатальйонів міліції вже створено 6 чи 7».

Окрім того, Андрій Парубій прокоментував перебіг антитерористичної операції (АТО). Зокрема він розповів, що під час АТО у Слов'янську і Краматорську, де зосереджені найактивніші сили терористів, нейтралізовано більше 30-ти бойовиків.

секретар РНБО наголосив, що основне завдання АТО – нейтралізовувати озброєних людей, «які вбивають мирних громадян і громадян України», й додав: «І ми будемо поширювати антитерористичну операцію від центру міста Слов'янська, і на інші регіони, де вже поширилася діяльність терористів. Підрозділи антитерористичної операції зайшли в Краматорськ і там нейтралізовують і локалізовують терористів», - повідомив Парубій.

Секретар РНБО також заявив, що Росії не вдасться здійснити свій план, конкретизуючи при цьому:

«Їхній план полягав у тому, щоб подібну дестабілізацію зробити у всіх вісьмох південно-східних областях, і в кожній з тих областей, де вони зможуть взяти і обласні управління міліції, і адміністрації і, подібно як в Криму, проголосити про створення незалежної республіки. Цей план ними не здійснений здебільшого тому, що вони побачили величезний опір мирного населення».


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

15:34 27 жовтня 2020 р.

Синютка закликав всі політсили, включно із Самопоміччю, об’єднатися в новообраній ЛМР

У Львівській міській раді «Європейська Солідарність» матиме найбільше представництво депутатів - близько 30%. Такими є попередні результати більшості соціологічних служб, а також паралельного підрахунку експертів «ЄС».

Рубрика: Політика

15:17 27 жовтня 2020 р.

Опрацьовано 100% протоколів: у Львівську міськраду заходить 5 партій

Сьогодні, 27 жовтня, на брифінгу «Львівщина після першого туру місцевих виборів» у Львівському пресклубі штаб "Європейської Солідарності" надав журналістам інформацію про результати голосування до Львівської міської ради, після опрацювання 100% протоколів ДВК.

Рубрика: Політика

14:47 27 жовтня 2020 р.

На двох стільцях: людина Садового, яка очолювала виборчу комісію, балотувалась до Львівської райради від іншої партії

Голова однієї з виборчих комісій у Львові, який представляв кандидата на посаду міського голови Львова Андрія Садового, примудрився одночасно бути кандидатом в депутати до Львівської районної ради від партії «Сила і честь».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу