У Слов'янську й Краматорську нейтралізовано більше 30-ти бойовиків, – РНБО (відео)

01:48 5 травня 2014 р.


Фото: ТСН.ua

Про це повідомив у неділю секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій.

Секретар  РНБО Андрій Парубій наголосив у неділю, 4 травня, в інтерв'ю «ТСН»: «Найбільш небезпечним зараз лишається Слов'янськ, Луганськ і Донецьк. Але у нас є інформація, що готуються провокації і в інших регіонах. Херсон – відомо, що плануються подібні провокації. І щодо Харкова є інформація, що плануються подібні провокації. Це в найближчі дні. Вони визначають для себе 8-9 травня».

Андрій Парубій також зауважив: «Терористи, озброєні до зубів, укомплектовані захистом, ставлять перед собою жінок і дітей і, ховаючись за їхніми спинами, ведуть бойові дії там, де діють наші регулярні підрозділи. Там, де діє антитерористичний центр, там є мінімальні втрати серед цивільного населення. І навпаки – там, де є провокації, спецпідрозділи і заслані з Росії люди, як це було в Одесі, там ми бачимо, як багато травм серед цивільного населення».

Але секретар РНБО запевнив, що українські сили готові до оборони, й додав: «Зараз у Нових Петрівцях формується другий батальйон Національної гвардії. Батальйонів територіальної оборони створено вже 5 чи 7 і спецбатальйонів міліції вже створено 6 чи 7».

Окрім того, Андрій Парубій прокоментував перебіг антитерористичної операції (АТО). Зокрема він розповів, що під час АТО у Слов'янську і Краматорську, де зосереджені найактивніші сили терористів, нейтралізовано більше 30-ти бойовиків.

секретар РНБО наголосив, що основне завдання АТО – нейтралізовувати озброєних людей, «які вбивають мирних громадян і громадян України», й додав: «І ми будемо поширювати антитерористичну операцію від центру міста Слов'янська, і на інші регіони, де вже поширилася діяльність терористів. Підрозділи антитерористичної операції зайшли в Краматорськ і там нейтралізовують і локалізовують терористів», - повідомив Парубій.

Секретар РНБО також заявив, що Росії не вдасться здійснити свій план, конкретизуючи при цьому:

«Їхній план полягав у тому, щоб подібну дестабілізацію зробити у всіх вісьмох південно-східних областях, і в кожній з тих областей, де вони зможуть взяти і обласні управління міліції, і адміністрації і, подібно як в Криму, проголосити про створення незалежної республіки. Цей план ними не здійснений здебільшого тому, що вони побачили величезний опір мирного населення».


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу