У штабах партій зізналися, за яким критерієм висували кандидатів

16:49 2 липня 2019 р.

У всіх 12 мажоритарних округах Львівщини є по кандидату від партії «Слуга народу». Проте тільки один з них є членом цієї партії.

Про це сьогодні, 2 липня, під час пресконференції на тему «Перебіг парламентської кампанії на Львівщині», яка відбулася у Львівському пресклубі, повідомила представниця громадянської мережі «ОПОРА»  Ольга Стрелюк.

- У вищезгаданої партії серед кандидатів – три жінки та 9 чоловіків, - каже вона.  

Партія «Голос» подала своїх кандидатів в 11 округах. Але 29 червня ЦВК скасувала реєстрацію, за поданням партії «Голос», одного кандидата у 121 виборчому окрузі. Тому ця партія йде на вибори у десятьох виборчих мажоритарних округах.

- Семеро кандидатів від «Голосу» є представниками або колишніми партійцями Української Галицької партії, -  зазначила Ольга Стрелюк.

ВО «Свобода» висунула 10 осіб у мажоритарних округах – чотирьох жінок та шістьох чоловіків. Всі вони є членами партії «Свобода». Також десять кандидатів делегувала на вибори «Громадянська позиція».  А «Самопоміч» та ВО «Батьківщина» - по вісім. Причому, тільки 60 відсотків висунутих кандидатів є членами цих партій. Жодного партійця серед кандидатів до парламенту немає серед кандидатів партії «Голос» .

- Ми запитували в штабах партій, за якими критеріями вони висувають кандидатів у мажоритарках. Вони кажуть, що це має бути впізнавана людина, - розповіла представниця ГМ «ОПОРА».

 «Європейська солідарність» висунула п’ять кандидатів. 

- Минулих парламентських виборів «Блок Петра Порошенка» отримав тут п’ять депутатів до Верховної Ради. Однак жоден з чинних депутатів не кандидує від «Європейської солідарності». Більшість з них йдуть як самовисуванці, - каже вона.

По одному кандидату зареєстровано від партій «Правий сектор», «Разом сила», «Удар Віктора Кличка» та від «Української партії». 

- Середній вік кандидата – 43 роки. Наймолодший кандидат – 24-річний представник партії «Слуга народу» Роман Фединяк. Найстарший – сімдесятилітній рухівець Ігор Ковальчук, - повідомила Ольга Стрелюк.

Загалом на Львівщині 16 партій висунули 88 кандидатів.

- Серед переліку немає «Опозиційного блоку» чи платформи «За життя». Зрозуміло, тут електоральна підтримках цих партій та кандидатів буде мізерною. Тому ці партії зосередили свої зусилля в інших регіонах, - вважає представниця ГМ «ОПОРА».

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

11:53 23 січня 2022 р.

Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу