У серці Галичини – найбільша виборча корупція, – Леонов

20:08 18 липня 2019 р.

Фото до новини

Так націоналіст з Криму оцінив ситуацію в окрузі №120, який охоплює Городоцький, Мостиський і частину Самбірського районів Львівської області.


Відео: Львівський прес-клуб

Сьогодні, 18 липня, під час виборчих дебатів за проектом “Інтерактивні відеодебати, відеодискусії і відеомарафон суб'єктів виборчого процесу з дотриманням гендерного паритету”, які відбулися у Львівському пресклубі, кандидат від Аграрної партії України Роман Телюк і кандидат від партії ВО “Свобода” Едуард Леонов одностайно заявили про необхідність проведення параду у День незалежності. Дебатери балотуються на виборах до Верховної Ради 21 липня 2019 року у виборчому окрузі №120.

- Мене дивує сама парадигма спірності цього питання. Ми мусимо робити все, аби підвищувати моральний дух нашої армії. І парад на День Незалежності потрібен не стільки солдатам, скільки молоді та дітям, яких треба виховувати в розумінні, що наша армія – це святе, потужне , це те, що треба підтримувати і до чого треба прагнути. Для мене дивною є ситуація, коли в Києві проводиться гей-парад, на охорону якого витрачаються шалені кошти. Ми не говоримо - погано це чи добре. Ми говоримо, що це абсолютно не стосується обороноздатності нашої держави. І якщо порахувати кошти,  які витрачаються на охорону подібних заходів, то вони, приблизно, еквівалентні тим витратам, які б держава понесла, щоби всьому світу показати, що ми – потужна мілітарна держава, щоби протистояти ворогові, - заявив Едуард Леонов.

На його думку, на цей парад варто привезти не новеньку військову техніку, якої не вистачає на Сході України, а ту зі Сходу, що понівечена війною.  

А його опонент навіть має намір взяти участь у параді, який організовують ветеранські та волонтерські організації.

- Ми – незалежна країна, незалежна Україна. І ми повинні святкувати День Незалежності. В тому числі й проводити  військові паради, - каже Роман Телюк. 

Едуард Леонов є членом партії «ВО «Свобода» і саме від цієї партії був обраним у 2012 році до парламенту. І хоче знову повторити свій успіх.

- Україна знову опинилася на межі реваншу ригів та проросійських політичних сил. Тому наше завдання – згуртувати всі націоналістичні сили. Нам вдалося переконати наших ідейних побратимів зняти гетьманські шапки, сховати булави в шухляди та об’єднатися заради України, - каже «свободівець».

За його словами, він вважає за честь бути висунутим саме в цьому окрузі об’єднаними націоналістами. 

- Ми йдемо боротися за Україну в тому форматі, в якому ми її бачимо. Ми розуміємо: якщо у парламенті не буде представлена потужна фракція націоналістів, то не буде кому давати відсіч посіпакам Кремля. Я дуже люблю вишиванки, я дуже люблю Україну та українців. Але коли я бачу як у вишиванках та під патріотичними гаслами на могилах героїв майже танцюють, то для мене це реальний шок. Настав час вигнати з храму України тих торговців, які торгують брендом «український патріот» для того, щоби прикривати свої корупційні схеми.  

Висуванець аграрної партії Роман Телюк не є членом цієї партії, але підтримує її засади. 

- Аграрна партія знає проблеми села, співпрацює з фермерами. Вона може і має можливість піднімати рівень життя на селі. І те, що мене висунули до парламенту, - це нагорода. Тому що ми маємо змусити наших олігархів не писати закони, а дотримуватися їх. І стати рівними з усіма громадянами України, - говорить він. 

Цікаво, що в окрузі, де балотуються опоненти, найменше охочих - з-поміж решти округів на Львівщині - позмагатися за крісло у парламенті. Хоча це один з найбільших виборчих округів в Україні. Кандидати це пояснюють тим, що тут бере участь у виборах один із братів Дубневичів. 

- У нас є олігарх, який закидує округ грошима . І мало хто наважився виступити проти нього, - каже кіборг.

Його підтримує і уродженець Криму.

- Мусимо констатувати, що в самому серці Галичини найбільша виборча корупція. При цьому вона полягає не тільки в простому підкупу виборців під час виборів, - говорить Едуард Леонов. 

Також «свободівець» не сприймає у кріслі Президента того, хто цього разу виграв вибори.

- Хороший хлопець – це не професія. Україна не може дозволити собі висувати на першу посаду в державі непідготовлену людину. Якщо ми говоримо про Володимира Зеленського, і якщо б ми хотіли зараз списати на його нефаховість його перші кроки, то я б не став вводити в оману себе та суспільство. Насправді. Ми прекрасно розуміємо, що до влади прийшов не Зеленський, а клан Коломойського. Це можна порівняти з торгівцями на базарі. Вони можуть сперечатися між собою через певні дрібниці. Але вони щодня о шостій ранку приходять на свої місця, торгують - і кожен з них отримує вигоду. Так і в олігархаті, тільки на масштабнішому рівні поділені величезні сектори економіки. І всі корені олігархічних кланів в Україні  ростуть з Кремля. А персонально Зеленський точно не має бачення української України - якщо він щось будуватиме, то це буде не та Україна, в якій українцям буде затишно і перспективно перебувати, - прогнозує Едуард Леонов.

Натомість його опонент жодних надій на чинного Президента не покладає. А очікує дій від майбутнього парламенту. Але слова Ігоря Коломойського про те, що на Сході відбувається громадянська війна, в якій сепаратисти виконують інтернаціональний обов’язок, його обурюють. 

- Я брав участь у війні на Сході. І для мене це – не конфлікт. Це – війна. Тому що ворог прийшов на нашу землю і нам треба її захищати. І, на жаль, ворог не тільки на Сході. Він по всій Україні, - говорить кіборг Роман Телюк. 

Натомість висуванець «ВО «Свобода» вважає що Коломойський озвучує меседжі Путіна.

- Саме Коломойський визначає сьогодні зовнішню та внутрішню політику недопрезидента Зеленського. І ця заява Коломойського з приводу громадянського конфлікту цілком відповідає діяльності народного депутата України Ярослава Дубневича, який проголосував за зміни до Конституції, за федералізацію України, за повну амністію солдатів Путіна на території України. Як ця людина має право балотуватися, не те, що в очі людям дивитисяВ- обурюється Едуард Леонов. 

Також обидва опоненти погодилися, що вбивці Небесної Сотні не покарані досі, тому що так схотіла чинна влада. 

- Тому що це невигідно чинній владі. Для них розслідування – це хапати себе за хвіст, - каже «свободівець».

- В олігархів немає часу думати про націю. Вони думають про свій бізнес та свої гроші, - переконаний кіборг.

А ось думки щодо повернення Криму в опонентів розійшлися. 

- Україна повинна стати економічно сильною державою. І тоді  референдуми будуть мати зовсім інший результат, - каже Роман Телюк.

Натомість уродженець Криму Едуард Леонов має намір туди повернутися на танках.

- Там могили мого батька, діда, прадіда і прадіда мого прадіда. Я оголошений терористом у Російській Федерації та проти мене порушені кримінальні справи. А псевдоуряд окупаційної влади в Криму заборонив мені в’їзд на територію Криму окремим рішенням. І в Крим я повернуся, умовно, на українських танках. Але щоби повернути Крим, треба знати, як ми його втратили. 90 відсотків працівників СБУ в Криму першого ж дня перейшли працювати в ФСБ; 98 відсотків працівників міліції перейшли в путінську поліцію; 70 відсотків військовослужбовців перейшли на бік Кремля. Всі ці люди були завербовані заздалегідь і легалізувалися в якості колаборантів. Не було кому захищати Крим. І тільки два кораблі, «Ольшанський» та «Черкаси», дали бій путінським військам. І великий злочин замовчувати правду, - говорить Едуард Леонов.  

Цікаво, що буквально вчора ввечері Роман Телюк оприлюднив допис на своїй сторінці у соцмережі, яким підтримав свого конкурента в окрузі №120 Володимира Гірняка. При цьому він заперечує, що є технічним кандидатом Гірняка. 

- Пана Гірняка я знаю давно. Неодноразово звертався до нього за допомогою, коли ще був на війні. Пізніше він допомагав вирішити земельні питання. Він є патріотом Україні. А я є новачком в політиці і тільки вчусь. Мати амбіції – це добре. Але деколи їх треба брати в кулак. Я бачу свій рейтинг і бачу рейтинг пана Володимира. Він реально може перемогти нашого олігарха , - пояснив Роман Телюк свій вчинок. 

Довідка
Мета проекту: Інформування мешканців і журналістів Львівщини та України про кандидатів у депутати Верховної Ради. Забезпечення комунікацій між виборцями, ЗМІ, експертами і кандидатами в народні депутати та їхніми командами для усвідомленого, якісного вибору нового парламенту. Підвищення рівня прозорості виборчого процесу та активізації і поліпшення діяльності ЗМІ. Паритетне представлення жінок-кандидаток для формування нового парламенту з дотриманням 30% квоти. Проект підтримує «Медійна програма в Україні», яку виконує міжнародна неурядова організація “Internews” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини