У російських соцмережах кличуть тероризувати схід України льотчиків, танкістів і гранатометників (фотофакт)

19:15 20 червня 2014 р.


Фото: uapress.info

Вербувальники запрошують також на Донбас вогнеметників, операторів АГС-17, ЗРК, ПЗРК і ПТРК.

Інтернет-газета «Преса України» розповідає сьогодні, 20 червня, в повідомленні «Росія відкрито набирає добровольців воювати в Україні у соцмережах (ФОТО)»:

«У соціальних мережах Росії відкрито набираються добровольці, охочі воювати на боці сепаратистів в Україні. При чому, попитом користуються люди, знайомі з медициною або військовою справою.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук київський юрист Клим Братсковський, новину передає Преса України. «У Росії активно набирають «представників ДНР і ЛНР» для відправки в Україну. Шукають лікарів, льотчиків і екіпажі бойових машин – особливо танкістів», – пише юрист.

При цьому, автори цинічних оголошень вказують, що воювати, (по-російськи це називається «чинити збройне милосердя»), потрібно буде «на колишній Україні». При цьому, у деяких оголошеннях розміщують повний перелік зброї, якою повинен володіти потенційний «російський миротворець».

«Також потрібні добровольці за такими спеціальностями: оператори ПТРК (протитанковий ракетний комплекс), ПЗРК (переносний зенітно-ракетний комплекс), ЗРК (зенітно-ракетний комплекс), АГС-17 (автоматичний гранатомет станковий), огнеметчики, гранатометники, а також екіпажі БМ (бойових машин)», – йдеться у одному з текстів.

При цьому, позитивно оцінюються російські найманці, які мають кваліфікацію як лікарів, так і фельдшерів. А для претендентів з колишніх льотчиків, рекомендується вказувати дані про освоєної машині і нальоти у годинах. Разом з тим, офіційні особи РФ стверджують, что російських громадян немає серед террористів на сході України».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу