У російських диверсантів – проблеми з готівкою, – військовий експерт (відео)

22:05 5 травня 2014 р.


Фото: novorossy.ru

Про це заявив у понеділок керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Зараз у диверсантів проблеми з фінансами, тому що заходи проведені українською розвідкою принесли результат. Про це заявив сьогодні, 5 травня, керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук під час прес-конференції у «Главкомі». Він також конкретизував:

«Ми спостерігали три канали фінансування. Перший був на початковому етапі - безпосередньо з Росії. Другий – через Крим, причому там по своїх каналах йшло фінансування: спочатку через підрозділ ФСБ у складі Чорноморського флоту РФ, потім цю функцію переклали безпосередньо на Аксьонова, і він, по-моєму, особливо цього не приховує. І третє джерело фінансування – це місцеві олігархи.

Зараз у них проблеми з цим, тому що розвідка таки працює і досить ефективно, наскільки можна в таких умовах працювати. Раніше взагалі проблем не було з організацією таких сепаратистських акцій. Тобто товариші отримували смс про те, що передоплата пройшла, тут же прийшла основна частина на картки – і все, питання вичерпане.

Після того, як СБУ почала перекривати канали якраз по банківській лінії фінансування, постало питання про те, що потрібна готівка. Ми бачили, як затримували з мільйонами гривень кур'єрів на кордоні з Кримом і так далі.

У них зараз це дійсно проблема, наскільки ми знаємо – живі гроші. Більше лягає навантаження вже на місцеві олігархічні структури. Як з ними будуть чинити – це вже питання до СБУ».

Інформуючи про це, «iPress.ua» нагадує: «3 травня у Луганській області бойовики, озброєні автоматичною зброєю та одягнені в камуфляжний одяг, у Луганську захопили інкасаторську машину і викрали мільйон гривень.Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики Тетяна Чорновол заявила наприкінці квітня, що у маєтку Іванющенка під Єнакієво роздають гроші донецьким сепаратистам. 15 квітня СБУ відкрила кримінальне провадження щодо посадовців одного зросійських банків за підозрою в організації і здійсненні забезпечення засобами терористів, «які під гаслами проросійського сепаратизму діють у східних областях України».


Відео: Інформаційний Опір

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу