У російському парламенті закликають «надати величезну допомогу» терористам на сході України

12:31 15 червня 2014 р.


Фото: durdom.in.ua

Її ініціює член фракції правлячої в РФ партії, який незаконно знаходиться зараз на Донбасі.

Агенція «УНН» інформує сьогодні, 15  червня, в повідомленні «Держдума РФ може провести закрите засідання щодо ситуації в Україні»:

«Член фракції «Єдиної Росії», лідер російської партії «Родина» Олексій Журавльов планує внести до Держдуми РФ пропозицію щодо термінового проведення закритого засідання щодо ситуації в України, повідомляє «УНН» з посиланням на прес-службу партії. «Я прошу своїх колег, депутатів Держдуми, голови Наришкіна Сергія Євгеновича провести термінове закрите засідання Державної думи і розглянути питання, що стосується Новоросії», – йдеться в заяві парламентарія, яку наводить прес-служба партії.

За повідомленням, наразі політик знаходиться в межах України, на Донбасі. За його словами, російська сторона зобов'язана «надати величезну допомогу і прийняти всі вичерпних заходів для того, щоб припинити цю війну». «Ми зобов'язані це зробити. Ми це зробимо. Нехай народ Новоросії розуміє, що Російська Федерація його не кине. Він не буде знищений і війна буде зупинена», – йдеться у заяві».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу