У російському парламенті закликають «надати величезну допомогу» терористам на сході України

12:31 15 червня 2014 р.


Фото: durdom.in.ua

Її ініціює член фракції правлячої в РФ партії, який незаконно знаходиться зараз на Донбасі.

Агенція «УНН» інформує сьогодні, 15  червня, в повідомленні «Держдума РФ може провести закрите засідання щодо ситуації в Україні»:

«Член фракції «Єдиної Росії», лідер російської партії «Родина» Олексій Журавльов планує внести до Держдуми РФ пропозицію щодо термінового проведення закритого засідання щодо ситуації в України, повідомляє «УНН» з посиланням на прес-службу партії. «Я прошу своїх колег, депутатів Держдуми, голови Наришкіна Сергія Євгеновича провести термінове закрите засідання Державної думи і розглянути питання, що стосується Новоросії», – йдеться в заяві парламентарія, яку наводить прес-служба партії.

За повідомленням, наразі політик знаходиться в межах України, на Донбасі. За його словами, російська сторона зобов'язана «надати величезну допомогу і прийняти всі вичерпних заходів для того, щоб припинити цю війну». «Ми зобов'язані це зробити. Ми це зробимо. Нехай народ Новоросії розуміє, що Російська Федерація його не кине. Він не буде знищений і війна буде зупинена», – йдеться у заяві».

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу