Російська Федерація з горя запровадить імпортний тариф на українські товари

16:47 8 вересня 2013 р.

  • 0

Україна за два роки свої технічні регламенти й стандарти приведе у відповідність із європейськими щодо більшої частини товарів.

У випадку підписання українською стороною угоди про Асоціацію з ЄС і створення зони вільної торгівлі, Росія буде вводити імпортні тарифи проти українських товарів.

"Ми розуміємо, що, приймаючи технічні регламенти Євросоюзу й не даючи ні копійки грошей на модернізацію й переозброєння українських підприємств, ці підприємства - виробники одягу, продовольства, устаткування - не зможуть працювати за європейськими технічними регламентами. Виходить, вони прийдуть до нас зі своєю продукцією, їм більше нікуди йти, український ринок для них закриється", - заявив академік РАН, радник президента РФ Сергій Глазьєв в ефірі радіо "Эхо Москвы".

За його словами, відповідно до угоди, Україна делегує Європейському союзу свої повноваження з прийняття технічних регламентів і знімає імпортні мита в торгівлі з Європейським союзом.

"Це означає, що українські товари почнуть витіснятися європейськими. Тому що зона вільної торгівлі, хоч і написано, що вона буде 10 років створюватися, але щодо 70% товарів обнуління імпортного мита настає вже з першого місяця після вступу цієї угоди в чинність", - підкреслює радник російського президента.

Також він додає, що Україна за 2 роки готується свої технічні регламенти й стандарти привести у відповідність із європейськими щодо більшої частини товарів, на що "будуть потрібні більші інвестиції, яких в Україні зараз немає".

За його словами, Росія в такому випадку буде змушена піти на контрзаходи.

"Якщо ми бачимо, що товари починають перетікати на наш ринок, у тому числі українські, що витісняються європейськими, то ми в цьому випадку будемо проти українських товарів запроваджувати імпортний тариф. Тобто в міру того, як Україна зменшуватиме до нуля імпортний тариф з Європою, ми вводимо імпортний тариф з Україною", - відзначив Глазьєв.

Раніше Сергій Глазьєв взазначав, що, підписавши угоду про асоціацію з Євросоюзом, Україна перестане бути для Росії стратегічним партнером і фактично втратить статус суб'єкта міжнародного права.

Як повідомлялося, у серпні українська делегація на чолі із прем'єром Миколою Азаровим провела консультації у Москві.

Після них перший віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов заявив журналістам, що російська сторона вважає безглуздим продовження подальших переговорів про перспективи одночасної участі України в зоні вільної торгівлі з Євросоюзом і в Митному союзі. 

Newsru.ua

Коментарі(0)

До теми

13:18 5 червня 2020 р.

Львівські та одеські журналісти проти створення нової громадської спілки журналістів

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Одеса: «Яким є ставлення професійних журналістів до утворення органу спільного регулювання-громадської спілки та його функцій згідно із законопроєктами «Про медіа»? Чому журналісти-члени НСЖУ або НМПУ мали би захотіли вступити у таку нову спілку?». Більшість учасників вважають, що журналістам не потрібна нова громадська спілка, яка мала б стати органом спільного регулювання під егідою Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

Рубрика: Політика

10:19 5 червня 2020 р.

Профспілки у Львові звинувачують владу в порушенні Конституції і міжнародних угод

Сьогодні, 5 червня, об 11.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Знищення профспілок в Україні: законопроєкт №2681 ліквідує право працівника на захист від роботодавця і порушує Конституцію та зобов’язання України за міжнародними договорами".

Рубрика: Політика

Останні новини

У Львові під головним управлінням поліції вимагали відставки Авакова (відео)

Львівські та одеські журналісти проти створення нової громадської спілки журналістів

Директор комунального підприємства ЛМР отримував хабарі за охоронні послуги

Перевізники Львівщини пікетують ЛОДА: вимагають роботи

Сьогодні на Львівщині прийматимуть рішення про відкриття дитсадків

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу