У Рава-Руській міській раді секретаря звільнили, а нового не обрали

17:48 26 вересня 2013 р.

26 вересня 2013 року на сесії Рава-Руської міської ради міський голова Ірина Верещук внесла як першочергові питання порядку денного - звільнення попереднього та обрання нового секретаря ради. За звільнення попереднього секретаря Любомира Кашуби одностайно проголосували 22 депутати. Обрати нового секретаря не вдалося. Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

За два дні до сесії фракція ВО «Свобода» у міській раді оприлюднила заяву про те, що не висуватиме свого кандидата на посаду секретаря ради, оскільки не бачить можливості для конструктивної співпраці з міським головою Іриною Верещук, котра спрямувала всі свої зусилля на дискредитацію націоналістів.

Попри це Ірина Верещук висунула на посаду секретаря голову фракції ВО «Свобода» Миколу Зінька, знехтувавши і позицією фракції, і думкою самого Миколи Зінька. Унаслідокі таємного голосування 13 депутатів проголосувала «за», а 11 не підтримали пропозиції, інформує прес-служба "Свободи".

Іншої кандидатури міський голова не висунула, натомість запропонувала депутатській більшості запропонувати іншого кандидата. Фракція ВО «Свобода» назвала кандидатуру Олени Галухи, депутата від Народного Руху, оскільки сама Ірина Верещук висувала її на посаду секретаря ще на початку каденції. Проте Олена Галуха категорично відмовилася стати правою рукою міського голови.

 

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу