У Рава-Руській міській раді секретаря звільнили, а нового не обрали

17:48 26 вересня 2013 р.

  • 0

26 вересня 2013 року на сесії Рава-Руської міської ради міський голова Ірина Верещук внесла як першочергові питання порядку денного - звільнення попереднього та обрання нового секретаря ради. За звільнення попереднього секретаря Любомира Кашуби одностайно проголосували 22 депутати. Обрати нового секретаря не вдалося. Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

За два дні до сесії фракція ВО «Свобода» у міській раді оприлюднила заяву про те, що не висуватиме свого кандидата на посаду секретаря ради, оскільки не бачить можливості для конструктивної співпраці з міським головою Іриною Верещук, котра спрямувала всі свої зусилля на дискредитацію націоналістів.

Попри це Ірина Верещук висунула на посаду секретаря голову фракції ВО «Свобода» Миколу Зінька, знехтувавши і позицією фракції, і думкою самого Миколи Зінька. Унаслідокі таємного голосування 13 депутатів проголосувала «за», а 11 не підтримали пропозиції, інформує прес-служба "Свободи".

Іншої кандидатури міський голова не висунула, натомість запропонувала депутатській більшості запропонувати іншого кандидата. Фракція ВО «Свобода» назвала кандидатуру Олени Галухи, депутата від Народного Руху, оскільки сама Ірина Верещук висувала її на посаду секретаря ще на початку каденції. Проте Олена Галуха категорично відмовилася стати правою рукою міського голови.

 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:26 6 червня 2020 р.

22-26 червня профспілки готують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори, - голова у Львові

З 22 до 26 червня Федерація профспілок України планує всеукраїнську попереджувальну акцію протесту в Києві та регіонах, якщо законопроект №2681, який суттєво обмежує права профспілок, Верховна Рада розгляне в першому читанні. Профспілчани планують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори.

Рубрика: Політика

13:18 5 червня 2020 р.

Львівські та одеські журналісти проти створення нової громадської спілки журналістів

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Одеса: «Яким є ставлення професійних журналістів до утворення органу спільного регулювання-громадської спілки та його функцій згідно із законопроєктами «Про медіа»? Чому журналісти-члени НСЖУ або НМПУ мали би захотіли вступити у таку нову спілку?».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу