У пропозиціях Януковича проігноровані ключові вимоги Майдану

22:23 25 січня 2014 р.


Фото: vk.com

Про це заявив в ефірі Громадського телебачення народний депутат Анатолій Гриценко.

Він зауважує, що в заявленому адміністрацією президента пакеті пропозицій немає жодної з ключових вимог Майдану. Гриценко конкретизує:

«Давайте чітко зафіксуємо позицію. Там немає деяких ключових речей, з яких почався Майдан, зокрема негайне відновлення переговорів з ЄС і максимальне швидке у період березня-червня підписання Угоди про асоціацію. 

Немає відповіді на питання про симетричність відповідальності. Станом на зараз за оці 63 дні скільки вже активістів Майдану затримано, побито і навіть вбито? При тому жоден з «беркутят», жоден з садистів, жоден з тих, хто віддавав злочинні накази і їх виконував не те що не визнаний рішенням суду винним – навіть не затриманий! Жоден, навіть тоді, коли всі показували відео, де згущаються і катують людей прямо на морозі. Чому?».

За словами Гриценка, не можна списати такі факти, коли держава чинить військові злочини проти цивільних. Він додає також:

«Але там ще одна є бомба. Це внесення змін до тих законів, які були прийняті 16 січня. Жодним чином, жодних косметичних змін! Тому що таким чином фіксується ганебна процедура, коли в залі Верховної Ради 100 з лишнім голосують, а оголошують 235 голосів».

Депутат переконаний, що тут не може бути компромісів – весь диктаторський пакет законів 16 січня має бути скасований. Гриценко підсумував: «Гратися не можна. Я особисто переконуватимему колег, що ні про які зміни говорити не можна. Треба скасувати цей пакет».

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу