У проекті резолюції ПАРЄ – «Ні!» федералізації України

14:05 8 квітня 2014 р.


Фото: nation.org.ua

Про це йдеться в проекті резолюції «Останні події в Україні: загрози функціонуванню демократичних інститутів», яка підготовлена моніторингової комісією й буде винесена на пленарну сесію Парламентської Асамблеї Ради Європи

Парламентська Асамблея Ради Європи виступатиме за те, щоб Україна була сильною унітарною державою, і проти федералізації цієї країни. Про це йдеться в проекті резолюції «Останні події в Україні: загрози функціонуванню демократичних інститутів», яка підготовлена моніторингової комісією та буде винесена на пленарну сесію Асамблеї

Як передає інформагенція «УНН» з посиланням на іноземні ЗМІ, в проекті резолюції йдеться: «Асамблея різко заперечує проти будь-яких пропозицій щодо федералізації України, оскільки це призведе до значного ослаблення єдності і стабільності країни».

У документі також міститься рекомендація Києву розробити всеосяжну стратегію зміцнення ролі місцевих і регіональних влад та децентралізації управління, й конкретизується: «Така стратегія децентралізації повинна бути заснована на принципах сильної унітарної держави з ефективною системою центрального управління і делегуванням відповідальності і повноважень регіонам».

На думку Асамблеї, «розкол має в основному політичні причини, незважаючи на чіткі історичні та культурні відмінності між сходом і заходом України».

dailylviv.com

До теми

17:00 26 листопада 2020 р.

У Львові розповіли, як профспілкам і аграріям боротися з фасадною демократією за майно і землю

Уряд вважає, що у XXI столітті роль профспілкових організацій є вичерпаною. У Конгресі українських громад «Заради майбутнього» з такою позицією не погоджуються.

Рубрика: Політика

14:27 26 листопада 2020 р.

Голова ЛОДА і голова Львівської облради знімають маски

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький гостро відповів голові Львівської облради Олександру Ганущину щодо "гарних хлопців і дівчат" та "проросійських цінностей".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу