У проекті резолюції ПАРЄ – «Ні!» федералізації України

14:05 8 квітня 2014 р.


Фото: nation.org.ua

Про це йдеться в проекті резолюції «Останні події в Україні: загрози функціонуванню демократичних інститутів», яка підготовлена моніторингової комісією й буде винесена на пленарну сесію Парламентської Асамблеї Ради Європи

Парламентська Асамблея Ради Європи виступатиме за те, щоб Україна була сильною унітарною державою, і проти федералізації цієї країни. Про це йдеться в проекті резолюції «Останні події в Україні: загрози функціонуванню демократичних інститутів», яка підготовлена моніторингової комісією та буде винесена на пленарну сесію Асамблеї

Як передає інформагенція «УНН» з посиланням на іноземні ЗМІ, в проекті резолюції йдеться: «Асамблея різко заперечує проти будь-яких пропозицій щодо федералізації України, оскільки це призведе до значного ослаблення єдності і стабільності країни».

У документі також міститься рекомендація Києву розробити всеосяжну стратегію зміцнення ролі місцевих і регіональних влад та децентралізації управління, й конкретизується: «Така стратегія децентралізації повинна бути заснована на принципах сильної унітарної держави з ефективною системою центрального управління і делегуванням відповідальності і повноважень регіонам».

На думку Асамблеї, «розкол має в основному політичні причини, незважаючи на чіткі історичні та культурні відмінності між сходом і заходом України».

dailylviv.com

До теми

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

13:21 30 листопада 2021 р.

Пластуни збирають кошти на ремонт другого поверху будівлі у Винниках - центру Петра Франка

Пластуни закликають приєднуватися до Всеукраїнського дня добрих справ і підтримати ремонт другого поверху у вишкільному центрі Пласту у Винниках.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу