У Прес-клубі – відеодебати: Мирослав Данилків та Володимир Доманський | Новини Львова

У Прес-клубі – відеодебати: Мирослав Данилків та Володимир Доманський

09:56 29 травня 2019 р.

  • 0

Сьогодні, 29 травня, об 11.00 у Львівському прес-клубі трансляція відеодебатів у рамках проекту Львівського прес-клубу «Інтерактивні відеодебати, відеодискусії і відеомарафон суб'єктів виборчого процесу з дотриманням гендерного паритету».

Дебатери:

Мирослав Данилків, Українська Галицька партія, депутат Львівської міської ради; 

Володимир Доманський, самовисуванець, селищний голова Брюховичів. 

Дебатери балотуватимуться у виборчому окрузі №116. 

Формат дебатів: 

перша частина триває 30 хвилин - відповіді учасників дебатів (максимальна тривалість кожної відповіді до 2-х хвилин) на однакові запитання модератора-ведучого  (кожен з дебатерів має загалом по 15 хвилин власного часу); 

друга частина триває 10 хвилин - обмін запитаннями між дебатерами (по три запитання, на кожне з яких тривалість відповіді не більше 1 хвилини); 

третя частина триває 20 хвилин - відповіді дебатерів (тривалістю до 2 хвилин) на запитання журналістів, які присутні у Прес-клубі під час дебатів, а також на запитання з соціальних мереж - від користувачів Facebook і You Tube.  

Відеотрансляції і зворотний зв'язок - на таких ресурсах:

канал в YouTube Press Club Lviv – https://www.youtube.com/user/pressclu... портал «Щоденний Львів» - http://dailylviv.com/ ; сайт Львівського прес-клубу - http://pressclub.lviv.ua/index.php?id=10 ; сторінки у Facebook - https://www.facebook.com/pressclublviv/ і https://www.facebook.com/dailylviv/ ; у Twitter – https://twitter.com/daily_lviv  і https://twitter.com/pressclublviv . 

Довідка

Мета проекту: Інформування мешканців і журналістів Львівщини та України про майбутніх кандидатів у депутати Верховної Ради. Забезпечення комунікацій між виборцями, ЗМІ, експертами і кандидатами в народні депутати та їхніми командами для усвідомленого, якісного вибору нового парламенту. Підвищення рівня прозорості виборчого процесу та активізації і поліпшення діяльності ЗМІ. Паритетне представлення жінок-кандидаток для формування нового парламенту з дотриманням 30% квоти.

Проект підтримує «Медійна програма в Україні», яку виконує міжнародна неурядова організація “Internews” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:19 31 липня 2020 р.

В Україні буде 35 сучасних прикордонних інспекційних постів. Один з них - на Львівщині

За ініціативи Мінекономіки та підтримки Уряду найближчим часом буде відновлено фінансування будівництва сучасних прикордонних інспекційних постів у рамках Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу